Bayer – Hamburg 4:0 (koniec) | Wolfsburg – Stuttgart 3:1 (koniec) | Hoffenheim – Borussia M. 1:4 (koniec)
Werder – Mainz 0:0 (koniec) | Eintracht – Hannover 2:2 (koniec) | Freiburg – FC Koln 1:0 (koniec)
Borussia D. – Bayern 0:1 (koniec)
Werder Brema
0:0 (0:0)
FSV Mainz 05
Sobota 04.04.2015, 15:30 • Weserstadion, Brema • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:20:59)

Koniec spotkania! Po niezbyt ciekawym widowisku Werder Brema remisuje bezbramkowo na własnym boisku z 1. FSV Mainz 05. Obie drużyny miały swoje okazje, ale żadna nie zdołała ich wykorzystać.

90+3

90+2
    Ostatnia okazja dla gości na zdobycie bramki. Rzut rożny dla Moguncji.

90+1
    Sędzia zdecydował się doliczyć dwie minuty do dzisiejszego spotkania.

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

89
    Werder walczy o bramkę do samego końca. Gospodarze wywalczyli teraz kolejny rzut rożny.

87
    Bargfrede ukarany żółtym kartonikiem przez sędziego.

87
    Ciekawa statystyka spalonych w dzisiejszym spotkaniu... Brema ma ich 0, Mainz aż 7.

86
    Drugiej zmiany dokonują także goście. Boisko opuszcza Koo. Jego miejsce zajmuje Allagui.

84
    Dobrze rozwijała się akcja Moguncji, ale Okazaki znalazł się na pozycji spalonej.

83
    Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Na boisku pojawia się Oztunali, który zastępuje Ayçiçka.

81
    Malli próbował dośrodkować z lewej strony do pola karnego gospodarzy, ale dobrą defensywną interwencją popisał się Prodl.

80
    Teraz do ofensywy przechodzą zawodnicy z Moguncji.

79
    Bungert ukarany przez arbitra żółtą kartką.

79
    Nieco chaotyczna gra na boisku w ostatnich chwilach. Nadal bezbramkowy rezultat, a do zakończenia regulaminowego czasu gry nieco ponad dziesięć minut.

76
    Okazaki próbował uderzać ze środka, ale trafił wprost w jednego z defensorów Werderu!

75
    Gra została już wznowiona. Zawodnik miejmy nadzieję, że tylko chwilowo opuścił murawę.

74
    Brosinski nie podnosi się z murawy od dłuższego czasu. Wygląda na to, że zawodnik Mainz doznał kontuzji.