Sevilla – Bilbao 2:0 (koniec) | Córdoba – Atletico 0:2 (koniec) | Almeria – Levante 1:4 (koniec)
Malaga – Sociedad 1:1 (koniec)
Malaga CF
1:1 (0:0)
Real Sociedad
Sobota 04.04.2015, 22:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Hiszpańska LaLiga

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (23:52:22)

Trzymające w napięciu do ostatnich minut spotkanie kończy się sprawiedliwym podziałem punktów! Wynik meczu w 55. minucie otworzył Recio, a do wyrównania na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadził Pardo!

90+5

90+4
    Jeszcze jedna żółta kartka, ukarany Ruben Pardo.

90+3
    Żółte kartki dla obrońców Malagi: dla Boki za faul i dla Weligtona za dyskusje z arbitrem.

90+2
    Aż cztery minuty zostały doliczone do drugiej połowy.

90+1
    Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie Pardo skutecznie przecina Kameni.

90
    Tymczasem Amrabata zastępuje Javi Guerra.

90
    Zwija się z bólu Sergio Sanchez, krótka przerwa w grze.

88
    Przewinił w ofensywie Amrabat, od rzutu wolnego rozpoczną goście z San Sebastian.

87
    Jeszcze jedna żółta kartka, ukarany Xabi Prieto.

86
    Kolejny strzał Pardo, tym razem piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

85
    Zamieszanie w polu karnym gości, zawodnicy Malagi domagają się rzutu karnego, ale gwizdek sędziego milczy.
    PARDO - 1:1

83
    Gol dla Sociedad!
    RUBEN PARDO doprowadza do wyrównania! Z prawej strony piłkę wyłożył Finnbogason, ta spadła pod nogi PARDO, który sprzed pola karnego uderzył mocno, pokonując w ten sposób Kameniego!