AS Roma – Napoli 1:0 (koniec) | Hellas Verona – Cesena 3:3 (koniec) | Sassuolo – Chievo 1:0 (koniec)
Cagliari – Lazio 1:3 (koniec) | US Palermo – AC Milan 1:2 (koniec) | Inter – Parma 1:1 (koniec)
Atalanta – Torino 1:2 (koniec) | Genoa – Udinese 1:1 (koniec) | Fiorentina – Sampdoria 2:0 (koniec)
Juventus – Empoli 2:0 (koniec)
Genoa CFC
1:1 (1:0)
Udinese Calcio
Sobota 04.04.2015, 15:00 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A

Dziękuje bardzo za śledzenie relacji z tego spotkania zapraszając tym samym na resztę wydarzeń, które są relacjonowane przez portal LAJFY.COM (16:56:33)

90+4

90+3
    Walka o piłkę przy narożniku pola karnego i ostatecznie od bramki wznowi Lamanna.

90+2
    Zablokowane uderzenie Guilherme i z kontratakiem ruszali już gracze gospodarzy, jednak faulowany Lestienne i powinna być żółta kartka dla gracza gości...

90+1
    Wracający na własną połowę Tino Costa popełnia faul w środkowej strefie boiska.

90
    Dodatkowe trzy minuty potrwa to spotkanie.

89
    Widać komu bardziej zależy na trzech punktach w dzisiejszym meczu, lecz chyba braknie czasu zawodnikom Genui.

88
    Ośmioma zawodnikami przed własnym polem karnym bronią się zawodnicy przyjezdni i ostatecznie lekkie uderzenie Kucki odbija się od nogi Pirisa i trafia do rąk Karnezisa.

87
    Faul w ataku Di Natale i gospodarze wznowią od rzutu wolnego sprzed własnej bramki.

86
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Falque, na boisku pojawia się Lestienne.

84
    Wrzutka z rzutu rożnego, ale radzą sobie z nim obrońcy gości, którzy oddalają zagrożenie od własnej bramki.

83
    Zagranie Nianga wzdłuż piątego metra i mało brakło, a ujrzelibyśmy bramkę samobójczą, lecz futbolówka odbiła się od Karnezisa, który dzisiaj jak w transie!

82
    Sędzia bardzo długo ustawia dwójkowy mur gości i wreszcie pozwala na dośrodkowanie, z którym radzą sobie defensorzy Udinese.

81
    Wysoki pressing wykonaniu gospodarzy i Karnezis źle wybija piłkę, do której dopada Tino Costa, który jest faulowany na około 25 metrze.

80
    Podanie do Nianga, który walczy przy linii bark w bark i sędzia pokazuje, że zbyt mocno pomagał sobie rękami przyznając rzut wolny Udinese.

79
    Niewidoczny całą drugą połowę Guilherme wreszcie pokazał się, jednak zrobił to nie najlepiej jego centra w pole karne pozostawia wiele do życzenia.

78
    Faul Rincona, który jeszcze pokazuje swoją złość na decyzję arbitra i to musi być żółta kartka.

77
    Wysoko starają się odebrać piłkę przyjezdni, jednak dla gospodarzy nie stanowi to problemu i wychodzą bez szwanku z własnej połowy.