Termalica – Arka 1:1 (koniec) | Wisła Pł. – Dolcan 1:1 (koniec) | Bytovia – Olimpia G. 0:3 (koniec)
Stomil – Zagłębie L. 1:4 (koniec) | Flota – GKS T. 1:0 (koniec) | Miedź – Widzew 6:1 (koniec)
Pogoń Sdl. – Chrobry 0:2 (koniec) | Chojniczanka – Sandecja 2:1 (koniec) | Wigry – GKS K. 2:0 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
2:1 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz
Sobota 04.04.2015, 16:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga

Po emocjonujących 90 minutach Chojniczanka wygrywa z Sandecją 2:1. Ostatnie chwile meczu to prawdziwa walka o każdy centymetr boiska. Ozdobą spotkania były piękne trafienia Zawistowskiego z rzutów wolnych. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relację do Lajfy.com. (18:01:15)

90+3

90+2
    Centrę Pietruszki wyłapał Radliński. Goście pędzą na bramkę Podleśnego, który wychwycił kontrę Sobotki.

90+1
    Radliński wybiegł na połowę gospodarzy. Grzelak chciał szybko wznowić grę z autu, ale arbiter cofnął zawodnika Chojniczanki o kilka metrów.

90
    Arbiter dolicza 3 minuty.

89
    Gol dla Sandecji!
    Goście od kilku minut rzucają się do ataku i przyniosło to efekt. Gola kontaktowego zdobył BARTŁOMIEJ DUDZIC po ogromnym zamieszaniu w polu karnym.

88
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Gancarczyk, na boisku pojawia się Gałązka.

86
    Niedziela ładnie wycofał futbolówkę do Gancarczyka. Były gracz Śląska Wrocław kropnął z pierwszej piłki, ale pomylił się.

84
    Ależ okazja dla Dudzica! W zamieszaniu pod bramką Podleśnego zawodnik Sandecji z pięciu metrów posyła piłkę na boczne boisko Chojniczanki.

83
    Gdy Bębenek znajduje się przy piłce kibice donośnie na niego buczą. Znów faul na kapitanie Sandecji. Tym razem nieprzepisowo zatrzymał go Markowski.

81
    Niane bardzo ostro potraktował Gancarczyka i otrzymał żółtą kartkę.

79
    Sandecja rzuca się do ataku. Jednak liczne dośrodkowania są wybijane przez obrońców gospodarzy.

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Podleśny (Chojniczanka Chojnice).

76
    Dobre uderzenie z dystansu Bartkowa. Piłka mija bramkę Podleśnego.

75
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Fałowski, na boisku pojawia się Piszczek.

73
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Mikołajczak, na boisku pojawia się Siemaszko.

71
    Zaiskrzyło na boisku. Decyzją sędziego Kieruzel udaje się do szatni.

69
    Gol dla Chojniczanki!
    Jeśli mowa o rzucie wolnym dla Chojniczanki to może być tylko jeden wykonawca – PAWEŁ ZAWISTOWSKI! Pomocnik gospodarzy ma świetnie ułożoną nogę do stałych fragmentów gry. Drugie trafienie z rzutu wolnego byłego zawodnika Górnika Łęczna!