Werder – Hamburg 1:0 (koniec) | Wolfsburg – Schalke 04 1:1 (koniec)
Hamburger SV
Niedziela 19.04.2015, 15:30 • Weserstadion, Brema • Niemiecka Bundesliga

Bardzo dziękujemy Państwu za uwagę i poświęcony czas! Jednocześnie serdecznie zapraszamy na pozostałe relacje na portalu lajfy.com! Dobrego popołudnia! (17:33:51)
    Bremeńczycy lepsi o jednego gola od hamburczyków w Derbach Północy!

Trzeba szczerze przyznać, że druga połowa tego meczu również nie zachwyciła. Gdyby nie wydarzenia, które miały miejsce w ostatnich dziesięciu minutach, można by było napisać ta część była bardzo nudna. W osiemdziesiątej trzeciej minucie zupełnie niepotrzebny faul w polu karnym popełnił Behrami i jedenastkę na gola zamienił Di Santo. Tym trafieniem Argentyńczyk zapewnił trzy punkty swojej ekipie, która na pewno rozczarowała nas dzisiaj swoją grą. HSV również dzielnie walczyło, ale jak to ostatnio w ich przypadku bywa, znów zabrakło im trochę szczęścia. Wydaje się, że najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis, lecz to Werder zwycięża 1:0!

90+4

90+4
    Tym razem Oztunali przewrócił swojego rywala i młody pomocnik miejscowych także otrzymuje żółtą kartkę.

90+3
    Holtby brzydko wślizgiem zaatakował Bargfrede i on również ogląda "żółtko".

90+2
    Przy linii bocznej zdenerwowany Cleber popełnił przewinienie na Selke. Rzut wolny dla Werderu.

90
    Sędzia dolicza cztery dodatkowe minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

89
    Żółtą kartkę za podważanie decyzji sędziego ogląda jeszcze Muller.

87
    Ostatnia roszada w zespole miejscowych. Zmęczonego Junuzovicia zastępuje Kroos.

86
    Druga zmiana w zespole gości. Van der Vaarta zmienia Rudnevs.
    Di SANTO - 1:0

84
    Gol dla Werderu!
    Do podyktowanej jedenastki podszedł FRANCO DI SANTO! Argentyńczyk bardzo pewnym strzałem w prawo pod poprzeczkę wpakował futbolówkę do siatki! Adler rzucił się w drugą stronę i nie miał najmniejszych szans na obronę go! 1:0!
    Przewinienie szwajcarskiego pomocnika we własnej szesnastce:

83
    Za ten faul i za zbyt energiczne gestykulacje czerwoną kartkę ogląda Behrami! Arbiter miał dość krzyków Szwajcara i wyrzucił go z boiska!

82
    Rzut karny dla Werderu!! Junuzović wpadł w szesnastkę rywali i zupełnie niepotrzebnie pociął go Behrami! Sędzia nie miał wątpliwości i wskazał na "wapno"!