Sassuolo – Torino 1:1 (koniec) | AS Roma – Atalanta 1:1 (koniec) | Chievo – Udinese 1:1 (koniec)
Empoli – Parma 2:2 (koniec) | US Palermo – Genoa 2:1 (koniec) | Cagliari – Napoli 0:3 (koniec)
Inter – AC Milan 0:0 (koniec)
AS Roma
1:1 (1:1)
Atalanta BC
Niedziela 19.04.2015, 15:00 • Stadio Olimpico, Roma • Włoska Serie A

Roma nie wykorzystuje przegranej Lazio i po tym remisie rzymianie pozostają na 3. miejscu Serie A! Atalanta z pewnością zaliczy taki wynik do udanych i to goście mają zdecydowanie lepsze humory!
    Obie bramki padły po rzutach karnych, jak w pierwszym dzisiejszym meczu pomiędzy Sassuolo, a Torino!
    Ogólnie nie obserwowaliśmy dzisiaj zbyt wielu emocji i całe widowisko było średniej jakości. (16:59:24)

Gwizdy żegnają gospodarzy, a Atalanta się cieszy!

90+6

90+5
    Roma nie wykorzysta potknięcia Lazio i nie wróci na pozycję vice-lidera!

90+4
    Do kogo będzie należało ostatnie słowo? Czekamy na ataki wyjaśniające sytuację, bowiem teraz gra toczy się w środkowej części boiska.

90+2
    Rzymianie są zdeterminowani, ale nie potrafią zdziałać zbyt dużo w ataku. Przerwa w grze po faulu.

90+1
    Aż 5 minut doliczone do regulaminowego czasu gry!

90
    Ibarbo non stop dyskutuje z arbitrem. W końcu doigrał się on żółtej kartki także po ostrym faulu.

89
    Całkowicie cofnięta Atalanta, ale goście bardzo umiejętnie się bronią. Chyba jednak wszystko zakończy się remisem!

88
    Chyba to Roma będzie miała inicjatywę do ostatniego gwizdka. Gospodarze są zdesperowani, aby zdobyć dzisiaj 3 punkty! Jeśli będą chcieli strzelić za wszelką cenę, to zaraz mogą skończyć z niczym! Seria rzutów rożnych.

86
    Ljajić ponownie pokazuje się z przodu, gdzie tworzy akcję indywidualną! Broni niski strzał golkiper!

85
    Nie możemy być zadowoleni z przebiegu drugich 45 minut, gdzie piłkarze zupełnie nas zawodzą. Miejmy nadzieje, że jeszcze coś wydarzy się w ostatnich chwilach.

84
    Ostatnia roszada na Stadio Olimpico! Doumbia zmienia Torosidisa, który miał kilka okazji.

83
    Bardzo dużo kartek w tym spotkaniu, a piłkarzom jeszcze nie jest mało. Stendardo za ostro wszedł w nogi przeciwnika.

81
    Schodzi strzelec drugiej bramki – Denis – a w jego miejsce wbiega Bianchi.

80
    Ostatnie 10 minut, w których naprawdę wszystko się może zdarzyć! Tutaj będzie walka o 3 punkty!

79
    Najlepsza okazja Romy od bardzo dawna! Wielką robotę wykonał tutaj Ljajić, który slalomem minął dwóch obrońców, następnie się wycofał i zagrał piłkę na 6. metr! Zabrakło tylko wbicia futbolówki między słupki przez Torosidisa!