Legionovia Legionowo
Czwartek 30.04.2015, 17:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • 2. Liga

Garść statystyk:

(18:57:36)

W drugiej połowie mieliśmy zdecydowanie więcej emocji aniżeli w pierwszej odsłonie. Kibice zgromadzeni przy ul. Zgody obejrzeli trzy bramki. Dwie zdobyli gospodarze, a jedną goście. Decydującym trafieniem był pewnie wykonany rzut karny przez Winiarczyka. W końcówce spotkania goście grali w 10 bowiem za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Ziąbski.

90+5

90+4
    Azikiewicz strzela zza pola karnego, ale pewnie interweniuje bramkarz.

90+3
    A Karol Ziąbski wrócił z szatni i macha w kierunku kibiców. Sędziowie nic sobie z tego nie robią.

90+3
    Mamy aut dla gospodarzy pod bramką Legionovii.

90+1
    Spotkanie zostaje przedłużone co najmniej o 5 minut.

90+1
    Gol dla Rozwoju!
    ŁUKASZ WINIARCZYK pewnie egzekwuje rzut karny.

90
    Mamy rzut karny dla gospodarzy. Ręką po dośrodkowaniu Winarczyka zagrał, któryś z gości.

89
    W starciu z rywalem ucierpiał, któryś z graczy gospodarzy. W połączeniu z wcześniejszą sytuacją z Ziąbskim sędziowie z pewnością doliczą kilka minut.

88
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Odunka, na boisku pojawia się Dankowski.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Tanżyna (Rozwój Katowice).

86
    Mieliśmy ok. 2-3 minutową przerwę spowodowaną tą czerwoną kartką. Z racji tego, że szatnia jest oddalona od boiska o kilkanaście metrów Ziąbski zdążył jeszcze w tym czasie sprowokować garstkę kibiców.

84
    Za drugą żółtą kartkę boisko opuścić musi Karol Ziąbski. Zawodnik ten jednak nie chce opuścić boiska i leży sobie teraz na murawie. Pani sędzia techniczna prosi służby medyczne, aby zniosły zawodnika do szatni.

82
    Nieudane dośrodkowanie Wieczorka.

81
    Od dłuższej chwili nie mieliśmy żadnego zagrożenia zarówno pod bramką gości jak i gospodarzy.

77
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Azikiewicz.