Dania – Białoruś 1:5 (koniec) | Szwajcaria – Niemcy 1:0 (koniec) | Słowacja – Słowenia 3:1 (koniec)
Austria – Francja 0:2 (koniec)
Słowacja
3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
Słowenia
Wtorek 05.05.2015, 20:15 • CEZ Arena, Ostrawa, Czechy • Mistrzostwa Świata • Grupa B

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (22:32:55)

Statystyki meczu

STRZAŁY: 33 – 23.
    MINUTY KARNE: 6 – 12 min.
    SKUTECZNOŚĆ BRAMKARZY: 95.65% – 93.75%

Koniec spotkania! Niespodzianki nie było i Słowacja pokonuje Słowenię 3:1. Rysie rozegrały świetne 40. minut meczu, ale w trzeciej tercji zostali zdominowani przez Słowaków, którzy wygrywają swój pierwszy mecz w regulaminowym czasie gry na tych Mistrzostwach Świata.

60:00

59:59
    Bramka dla Słowacji!
    Bramkę zdobył MARIAN GABORIK.

GOL! MARIAN GABORIK strzałem do pustej bramki w ostatniej sekundzie spotkania wpakował gumę do siatki Słowenii!

59:00
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:50
    Pusta bramka Słowenii!

58:23
    Czas dla reprezentacji Słowenii.

57:20
    Dobra interwencja Laco po strzale Robara z okolic niebieskiej.

57:01
    Zagranie Słowaka wysokim kijem. Akcja Słowacji przerwana.

56:03
    Słowenia jeszcze się nie poddaje. Czołowa formacja ofensywna Rysiów w ataku.

55:23
    Słowaccy kibice na trybunach w Ostrawie rozpoczynają już powoli wielką fetę.
    Marian GABORIK - 2:1

54:16

GOOOL! Słowacja na prowadzeniu! Hudáček podał na środek do MARIANA GABORIKA, który świetnie mija zwodem defensora Rysiów i strzałem z najbliższej odległości pokonuje Kristana. 2:1!