Sambor – Olimpia-Beskid 30:22 (koniec) | Zagłębie – KPR J.G. 35:26 (koniec)
30:22 (14:11)
MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Sobota 09.05.2015, 17:00PGNiG Superliga kobiet

Dziękuję za śledzenie relacji wprost z Tczewa. Życzę udanego dnia! (18:29:48)

Samborzanki godnie kończą walkę o miejsca 9-12. W drugiej połowie ich zwycięstwo nie było ani razu zagrożone. Dobre wejście Bileni pozwoliło powiększać przewagę. Po stronie gości zabrakło dziś argumentów, a przede wszystkim dobrej dyspozycji ich liderki. Jednak Nowy Sącz był już pewny awansu i może to spowodowało ich rozluźnienie. Tczew za to czeka gra w barażach z zespołem z Kościerzyny.

60
    Koniec meczu. (30:22)

59
    W ostatniej akcji meczu Stokłosa z koła trafia w poprzeczkę. (30:22)

58
    Szczurek efektownie w pełnym wyskoku broni rzut Krajewskiej na wysokości kolana. (30:22)

57
    Rzut wolny dla Samboru. Zasłona od Balsam dla Bileni. Tatiana przerzuca piłkę nad poprzeczką. (30:22)

56
    Magdalena Mazur parę minut po swoim premierowym wejściu zdobywa trzydziestą bramkę dla gospodyń. (30:22)

55
    Timeout dla gospodarzy na pięć minut przed końcem. (29:22)

54
    Frankowska ku owacji nielicznej publiczności wybrania sytuację sam na sam Gadziną. (29:22)

54
    Druga bramka z rzędu Olimpii. Trafiła Paulina Masna. (29:22)

53
    Gadzina wykorzystuje swoją szybkość w kontrze i wygrywa pojedynek sam na sam z Frankowską. (29:21)

53
    Dubajova dziś nie może wstrzelić w bramkę. Kolejny rzut ponad poprzeczką. (29:20)

52
    Rzut Basty zablokowany. Wznowienie z rogu przez Olimpię wykonane bardzo źle. Piłka stracona. Szybka dwójkowa kontra Balsam i Krajewskiej zakończona golem tej drugiej. (29:20)

50
    Bilenia już tym razem nieskutecznie. Szukała luki między zawodniczkami, ale zabrakło skuteczności. (28:20)

49
    Krajewska balansem ciała, a potem kozłem zmyliła kryjącą ją Masnę i stanęła sam na sam z bramkarką. Takiej okazji nie mogła zmarnować. (28:20)

48
    Motak Karolina zdobywa dzisiaj swojego pierwszego gola. (27:20)

47
    Bilenia sprytnie po koźle i między nogami Sach. (27:19)

46
    Marta Tomczyk zdobywa gola w ostatnim momencie po dłuższej już sygnalizacji gry pasywnej. (26:19)

45
    Bilenia genialnie rzuca na drugie tempo. Dobre wejście tej zawodniczki. (25:19)

Adrian Trawicki

SPR Sambor Tczew: Kordunowska-Lupa, Frankowska – Pasternak, Balsam, Mazur, Belter, Szulc, Strzałkowska, Nowicka, Domnik, Bilenia, Skonieczna, Tomczyk, Krajewska.

Trener: Bartłomiej Pepliński.

MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz: Sach, Szczurek – Leśniak, Gadzina, Figiel, Szczecina, Basta, Rączka, Motak, Dubajova, Stokłosa, Masna.

Trener: Janusz Szymczyk.