Empoli – Sampdoria 1:1 (koniec) | Chievo – Atalanta 1:1 (koniec) | Cesena – Cagliari 0:1 (koniec)
US Palermo – Fiorentina 2:3 (koniec) | Parma – Hellas Verona 2:2 (koniec) | Udinese – Sassuolo 0:1 (koniec)
AC Milan – Torino 3:0 (koniec)
Parma Calcio 1913
2:2 (2:1)
Hellas Verona
Niedziela 24.05.2015, 15:00 • Ennio Tardini, Parma • Włoska Serie A

To wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za wspólne emocje oraz korzystając z momentu zapraszamy na śledzenie innych bardzo ciekawych spotkań na naszym portalu! Lajfy.com Spokojnej i miłej Niedzieli! (17:04:17)

Dobre spotkanie sprezentowali nam dzisiaj zawodnicy obu ekip. Parma prowadziła już 2:0, ale poczuli się zbyt pewni siebie i tuż przed końcem pierwszej połowy kontaktowego gola strzelił Luca Toni, dla którego był to już 20. gol w sezonie. W drugiej połowie tempo spotkania znacznie opadło, oglądaliśmy więcej fauli, trochę sprzeczek między zawodnikami i arbitrem. Wszystko to trwało do 80. minuty kiedy to Lucarelli zabawił się w piłkę ręczną w swoim polu karnym, a do jedenastki podszedł Toni, który z zimną krwią wykorzystał swoją szansę. Goście atakowali jeszcze, ale brakowało sił i popełnili kilka błędów, które nie pozwoliły na objęcie prowadzenia.
    Statystyki

90+1

90+1
    Strzał Tachtsídis odbija się od Lila i już kilka sekund zostało do końcowego gwizdka.

90+1
    Lila objął szarżującego Saviole i obejrzał żółtą kartkę. Będzie rzut wolny dla Verony.

90
    Sędzia doliczył jedną minutę.

89
    Zmiana w ekipie gospodarzy Palladino schodzi, Esposito wchodzi.

88
    Tym razem Saviola znalazł się na pozycji spalonej.

86
    Dośrodkowanie pewnie wyłapuje Mirante.

85
    Greco nabija jednego z defensorów Parmy i będzie rzut rożny.

83
    Teraz Cassani pospieszył się z wybiciem rzutu wolnego, do piłki dopadł Hallfreðsson, który chciał podać w uliczkę do Toniego, dobry pomysł jednak ten na spalonym.

82
    Teraz Ghezzal zatrzymał groźną kontrę gości, ku zaskoczeniu sędzia nie pokazał żółtego kartonika.

81
    Przyjezdni wyczuli swoją okazję, dobre podanie do Lópeza, a ten strzelił bez zastanowienia, piłka zatrzymała się na nodze Mendesa.

Luca TONI - 2:2