Empoli – Sampdoria 1:1 (koniec) | Chievo – Atalanta 1:1 (koniec) | Cesena – Cagliari 0:1 (koniec)
US Palermo – Fiorentina 2:3 (koniec) | Parma – Hellas Verona 2:2 (koniec) | Udinese – Sassuolo 0:1 (koniec)
AC Milan – Torino 3:0 (koniec)
AC Milan
3:0 (1:0)
Torino FC
Niedziela 24.05.2015, 20:45 • San Siro, Mediolan • Włoska Serie A

To już koniec spotkania w Mediolanie! Gospodarze mieli kryzys, ale ostatecznie z niego wyszli i w bardzo dobrym stylu pokonali Torino 3:0! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (22:42:23)

90+3

90+2
    Amauri zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego, ale piłka po jego strzale trafiła jedynie w mur.

90+1
    Defensorzy Torino pewnie wybijają piłkę po mocnym dośrodkowaniu Hondy.

90
    Druga połowa spotkania została przedłużona o dwie minuty!

89
    Amauri najwyżej wyskoczył do piłki wrzucanej z narożnika boiska, ale futbolówka po jego strzale poszybowała ponad poprzeczką.

88
    Amauri w ostatniej chwili został powstrzymany przez jednego z obrońców, tylko korner dla przyjezdnych.
    Znakomita okazja na honorowego gola:

87
    El Kaddouri otrzymał fenomenalne podanie w pole karne rywali, ale jego mocny strzał skutecznie wybronił Abbiati!

85
    Amauri nieprzepisowo pomagał sobie w walce o futbolówkę i arbiter słusznie zdecydował się przerwać grę.

83
    Mediolańczycy ze stoickim sokojem wymieniają sie podaniami na własnej połowie boiska.

82
    Peres próbował dośrodkować z prawego skrzydła w pole karne Milanu, ale lepiej ustawieni byli defensorzy gospodarzy i ta akcja nic nie przyniosła przyjezdnym.

80
    Dziesięć minut do końca! Wydaje się, że to, co najciekawsze, zdecydowanie już za nami. Obecny wynik oznacza, że Torino straciło szansę na występy w europejskich pucharach w nadchodzącym sezonie.

78
    Van Ginkel sfaulował rywala tuż przed własnym polem karnym i zmusił arbitra do wyciągnięcia żółtego kartonika.

77
    Mastalli chwilę po wejściu na murawę miał już okazję strzelecką, ale jego uderzenie zablokował bardzo dobrze ustawiony obrońca rywali.

76
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Andrea Poli, na boisku pojawia się Alessandro Mastalli.

75
    Pazzini ciągnięty za koszulkę na połowie rywali i arbiter bez wahania podyktował rzut wolny dla miejscowych.

74
    Końcówka spotkania nie zapowiada się zbyt ciekawie. Od dłuższego czasu przy piłce znajdują sie Medialończycy, którzy nie decydują się już na tak zmasowane ataki, jak jeszcze kilkanaście minut temu.

Gole: 19. El Shaarawy, 57. Pazzini (kar.), 65. El Shaarawy

Kartki:   11. Honda (ACM), 58. Pazzini (ACM), 78. van Ginkel (ACM) – 40. Gazzi (TUI), 51. Moretti (TUI)   43. Zaccardo (ACM) – 57. Molinaro (TUI)

AC Milan: Abbiati – Zaccardo, Alex (46. Mexes), Paletta, Bocchetti – Poli (76. Mastalli), N. de Jong, van Ginkel – Honda, Pazzini, El Shaarawy (68. Zapata).
    Zmiany: D. López, Donnarumma – Destro, Mastour, Di Molfetta, Cerci, Mexes, Felicioli, Zapata, Mastalli, Piccinocchi.

Torino FC: D. Padelli – Darmian, Glik (C), Moretti – Peres, Vives (55. Benassi), Gazzi (66. Basha), El Kaddouri, Molinaro – Amauri, Martínez (72. Rosso).
    Zmiany: Ichazo Fernández, Zaccagno – Benassi, S. Gastón, Basha, P. Jansson, González, Morra, Rosso.

Sędzia główny: Paolo Valeri
    Asystenci: Giuseppe Stallone, Salvatore Longo