Bytovia – Termalica 2:3 (koniec) | Pogoń Sdl. – Miedź 1:0 (koniec) | Wigry – Flota 3:0 (poz.)
Wisła Pł. – Chojniczanka 1:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
2:3 (2:0)
Bruk-Bet Termalica
Niedziela 24.05.2015, 12:30 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga
    Świetna passa podopiecznych Piotra Mandrysza trwa!

Piłkarze Termaliki w drugiej części meczu zdołali odwrócić losy tek rywalizacji i ostatecznie zgarniają dzisiaj komplet punktów! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (14:26:39)

90+4

90+3
    Piłkę w pole karne wstrzelił Mandrysz, ale pewnie wychwytuje ją wychodzący z bramki Nowak.

90+1
    Sędzia doliczył aż cztery minuty do regulaminowych 90! Spieszy się teraz gospodarzom!

89
    Daleki wyrzut Jasińskiego z autu, ale Czerwiński bardzo pewnie wybija futbolówkę daleko do przodu!

88
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Jarecki, na boisku pojawia się Kaczmarczyk.

88
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Szewczyk, na boisku pojawia się Chojnacki.

87
    Goście zostali zamknięci na własnej połowie boiska, ale niewiele z tego wynika. Bytovia walczy o doprowadzenie do remisu.

86
    Termalika po wyjściu na prowadzenie cofnęła się na własną połowę boiska i broni korzystnego rezultatu, który chce dzisiaj wywieźć z Bytowa.

84
    Dariusz Jarecki (BRK) faulował rywala, który dobrze dryblował na prawej stronie boiska. Słuszna decyzja sędziego o wlepieniu żółtego kartonika zawodnikowi Termialiki.

83
    Dobrą okazję do oddania strzału miał Mandrysz, ale jego uderzenie z około 20 metrów zostało zablokowane przez obrońców.

81
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Dawid Plizga, na boisku pojawia się Dalibor Pleva.

80
    Artur Formela (BTW) został ukarany żółtym kartonikiem za faul na Jareckim (BRK).

78
    Gol dla Termaliki!
    Fantastyczny come back w wykonaniu Termaliki! Z rzutu rożnego w pole karne dośrodkował Jarecki, a EMIL DROZDOWICZ strzałem głową pokonał Laskowskiego!

77
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Mateusz Michalski, na boisku pojawia się Artur Formela.

76
    Chomiuk zagrał świetnie za linię obrony do Drozdowicza, ale wychodzący z bramki Laskowski zdołał uprzedzić napastnika Termaliki.

74
    Gra toczy się głównie na połowie Bytovii, ale gospodarze nie pozwalają na zbyt wiele ofensywnie usposobionym rywalom.
    Gole: 31. Surdykowski (kar.), 37. Surdykowski – 57. Bajić (sam.), 59. Foszmańczyk, 78. Drozdowicz

Kartki:   34. Bąk (BTW), 45+1. Szewczyk (BTW), 55. Jakóbowski (BTW), 80. Formela (BTW) – 31. Kopacz (BRK), 32. Biskup (BRK), 84. Jarecki (BRK)

MKS Bytovia Bytów: Laskowski – Michalski (76. Formela), Juraszek, Bąk, Jasiński – Bajić (65. Jastrzembski), Okuno – Jakóbowski, Mandrysz, Szewczyk (88. Chojnacki) – Surdykowski.

Zmiany: Oszmaniec – Chojnacki, Jastrzembski, Formela, Pietroń, Piątek, Wojach.

Bruk-Bet Termalica: Nowak – Chomiuk, Czerwiński, Kopacz (46. Foszmańczyk), Jarecki (88. Kaczmarczyk) – Kupczak, Sołdecki – Janeczko, Plizga (81. Pleva), Biskup – Drozdowicz.

Zmiany: Olszewski – Kamiński, Foszmańczyk, Fryc, Paluchowski, Pleva, Kaczmarczyk.

Sędziowie: Tomasz Wajda