Szombierki – BKS Stal 1:4 (koniec) | Polonia B. – Pawłowice Śl. 3:0 (koniec) | Czaniec – Rekord 1:0 (koniec)
Skalnik – Ruch Z. 0:3 (koniec) | Górnik Wes. – Swornica 1:2 (koniec) | Jastrzębie – Piast II 3:0 (koniec)
Odra O. – Skra 7:1 (koniec) | Górnik II – Polonia Ł. 1:3 (koniec)
LKS Czaniec
1:0 (1:0)
Rekord Bielsko-Biała
Środa 03.06.2015, 18:00 • Czaniec, ul. Zagłębocze 9 • 3 Liga opolsko - śląska

Pasjonująca końcówka i cała druga połowa! LKS Czaniec pokonuje Rekord Bielsko-Biała 1:0 i udanie kończy ten sezon na własnym stadionie! Dziękujemy za uwagę! To był świetny mecz! (19:56:37)

90+3

90+2
    Ależ kontra Czańca! Sobas do Kwaśniewskiego a ten trafia w słupek!

90+1
    Zamieszanie na boisku i kartki dla Praciaka i Szędzielarza.

90
    Czaniec gra mądrze i ma rzut rożny.

89
    Co raz większy napór gości. Sędzia dolicza trzy minuty!

88
    Sobas za Nowaka w zespole gospodarzy.

87
    Kawaler ukarany żółtą kartką za grę na czas.

86
    Ostatnia zmiana u gości. Waliczek zastępuje Kubicę..

85
    Rekord mocno się otwarł i napiera gospodarzy, którzy czyhają tylko na swoją okazję w kontrze.

83
    Szykuje się kolejna zmiana u gości, natomiast gospodarze wciąż bez zmian.

82
    Szędzielarz strzelał głową, ale daleko od bramki.

80
    Znów dośrodkowanie na długi róg, zgrywa Gola i strzela Kwaśniewski, wprost w dobrze ustawionego Górę.

80
    Żołna otrzymuje żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem. Wolny dla Czańca.

79
    W drugiej połowie oglądamy naprawdę bardzo dobre spotkanie. Mecz się wyrównał i widzimy akcję za akcję. Która z drużyn lepiej wytrzyma tę końcówkę?

78
    Dobrze wybijają piłkę obrońcy i kontra Rekordu przerwana przez obronę Czańca.

77
    Nie pewna interwencja Profica i będzie rzut rożny dla Czańca.

76
    Teraz Sobik miał szansę ale źle trafił głową w piłkę.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Mateusz Waligóra

Gole: 25. PRACIAK

Kartki:   11. Gola (CZN), 73. Fabisiak (CZN), 87. Kawaler (CZN), 90+1. Praciak (CZN) – 80. Żołna (REK), 90+1. Szędzielarz (REK)

LKS Czaniec: Kawaler- Gruszka, Żak, Gola, Rzeszutko- Nagi, Hałat, Fabisiak- Kwaśniewski, Nowak- Praciak
    Zmiany: Płoskonka- Łoś, Kurpios, Waligóra, Sobas

Rekord Bielsko-Biała: Góra- Woźniak, Żołna, Kubica, Gaudyn, Profic, Olszowski, Sobik, Sikora, Rucki, Szędzielarz
    Zmiany: Dziedzic- Rupa, Bojdys, Maślorz, Waliczek, Rupa, Małyjurek

Sędziowie: Marek Serwaczak- Sebastian Witulski, Artur Grzesiuk