Benfica – Fiorentina 0:0 (4:5 po rz. karnych) | AC Milan – Inter 1:0 (koniec) | FC Barcelona – Man Utd 1:3 (koniec)
AC Milan
1:0 (0:0)
Inter Mediolan
Sobota 25.07.2015, 14:00 • Shenzhen City Stadium - Shenzhen, Chiny • International Champions Cup

W kolejnym spotkaniu sprawdzającym czeka na obie drużyny Real Madryt! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy do pozostałych meczów na lajfy.com! (16:10:40)

Niezbyt dobre zawody przyszło nam dzisiaj oglądać! To właśnie mają do siebie spotkania towarzyskie, że nie wszyscy dają z siebie 100%. Były to jednak derby, które rządzą się swoimi prawami!
    AC Milan w przygotowaniach do sezonu pokonuje Inter 1:0, a bramkę, która na długo pozostanie w naszej pamięci zdobywa Mexes! Sami jeszcze raz sprawdźcie to uderzenie!
    Derby Mediolanu rozgrywane w Chinach dla AC Milanu!

90+4

90+3
    Ostatnie sekundy meczu i Montolivo także wpisuje się do notesu sędziego. Chyba nic nie wskóra już Inter!

90+2
    Do Interu będą należały ostatnie słowa w tym spotkaniu! Przewaga jednego zawodnika a także bramka straty po prostu wymaga przejścia do ofensywy!

90+1
    Żółtą kartkę zgarnia w końcówce meczu Guarin. Zupełnie niepotrzebne przewinienie.

89
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry! Czy dzisiejsze derby Mediolanu zostaną zapisane na korzyść Milanu?

88
    Czy Milan poradzi sobie w ostatnich minutach w osłabieniu! Wydaje się, że jeszcze bardziej zmobilizowani są Rossoneri!
    87. Czerwona kartka Nocerino!

87
    Nocerino zostaje wysłany do szatni! Czerwona kartka dla zawodnika Milanu za bardzo brzydkie wejście w nogi rywala i przyblokowanie ich! Takie zachowania trzeba tępić, tym bardziej w meczach towarzyskich!

84
    Paletta taktycznie i bezpardonowo przerywa kontrę Interu i natychmiast zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

83
    Tak dzieje się i tym razem, gdy Rossoneri wywalczają rzut rożny. Wrzutka w pole karne i Inter rozpędza się z kontrą!

81
    Nie wydaje się, aby Inter oddał dzisiejsze derby bez zaangażowania w ostatnich minutach! Ostatnio to Milan odzyskuje siły i postanawia ponownie zaatakować.

80
    Kovacić zmienia Popę i to chyba ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu!

79
    Milan rozpoczynał grę od rzutu wolnego, ale zawodnicy znów zbyt szybko wybiegli za linię obrońców! Asystent sędziego wskazuje na spalonego.
    Oto kolejni zawodnicy Interu, którzy weszli w mecz z ławki.

78
    Niedługo zbliżymy się do ostatnich 10 minut tego spotkania! Ozdobą zawodów z pewnością będzie niesamowity gol Mexesa, ale czy coś więcej? Paletta zmienia De Sciglio.

77
    Koniec przerwy, a Inter wykorzystuje kolejne 3 roszady. Guarin, Kovavić oraz Palacio pojawiają się na murawie. Wznawiamy grę!