Rozwój – Bytovia 1:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Wisła Pł. 1:2 (koniec) | Arka – GKS K. 1:0 (koniec)
Sandecja – Chojniczanka 3:1 (koniec) | Zagłębie S. – Wigry 2:3 (koniec) | GKS Bełchatów – Dolcan 1:1 (koniec)
Olimpia G. – Stomil 2:0 (koniec)
Zagłębie Sosnowiec
2:3 (0:2)
Wigry Suwałki
Sobota 15.08.2015, 18:30 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Fortuna 1 Liga • Runda 3

3 punkty wracają do Suwałk. Pierwsza połowa była pod wyraźnym panowaniem gości. W drugiej połowie mieliśmy więcej emocji i to spotkanie mogło zakończyć się wbrew pozorom nawet zwycięstwem Zagłębia, gdyby się trochę inaczej ułożyła końcówka. Sosnowiczanie mieli jeszcze w ostatniej minucie doskonałą okazję do strzelenia gola, ale karnego nie strzelił Michał Fidziukiewicz. (20:27:04)

90+5

90+4
    Rzut karny obroniony przez Zocha. Dobijał jeszcze Arak, ale uderzenie napastnika Zagłębia poszybowało nad bramką.

90+4
    Fidziukiewicz (Zagłębie Sosnowiec) nie wykorzystał rzutu karnego.

90+4
    Do piłki podchodzi Fiudzukiewicz.

90+4
    Rzut karny dla Zagłębia!!

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Żebrowski (Wigry Suwałki).

90+3
    Nic z tego stałego fragmentu nie wyszło.

90+2
    Rut wolny dla Zagłębia. W polu karnym gości nawet Szymon Gąsiński.

90+1
    Kompletnie niezrozumiała decyzja. Drugą żółtą kartkę otrzymuje Marcin Sierczyński. Być może obrońca Zagłębia powiedział coś arbitrowi.

90+1
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Sierczyński (Zagłębie Sosnowiec).

90
    Sędzia dolicza 4 minuty.

90
    Fidzukiewicz uderza wysoko nad bramką.

89
    Gol dla Wigier!
    Po rzucie rożnym do piłki doszedł TOMASZ JARZĘBOWSKI, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

88
    Mamy rzut rożny dla przyjezdnych. Będą ogromne emocje w końcówce.

86
    Gol dla Zagłębia!
    Mamy wyrównanie! Fenomenalnie w pole karne wrzucił Konrad Dudek. Akcję wykończył MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ, który uderzył głową przy samym słupku.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Ryndak (Zagłębie Sosnowiec).

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Sierczyński (Zagłębie Sosnowiec).

82
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Ruszkul, na boisku pojawia się Atanacković.

Damian Apostolski

Gole: 73. Fidziukiewicz, 86. Fidziukiewicz – 4. Adamek, 32. Kalinkowski, 89. Jarzębowski

Kartki:   31. Fidziukiewicz (SOS), 48. Budek (SOS), 73. Markowski (SOS), 83. Sierczyński (SOS), 85. Ryndak (SOS) – 53. Rafalskis (SUW), 72. Karankiewicz (SUW), 90+3. Żebrowski (SUW)   90+1. Sierczyński (SOS)

Spudłowany karny!: 90+4. Fidziukiewicz (SOS), bramkarz Zoch obronił

Zagłębie Sosnowiec: Gąsiński – Sierczyński, Markowski, Budek, Markowski, Ninković (77. Szatan)– Pribula (67. Tylec), Matusiak, Dudek, Mizgała (46. Arak), Ryndak – Fidziukiewicz.

Zmiany: Fabisiak, Sołowiej, Fonfara, Szatan, Arak, Margol, Tylec.

Wigry Suwałki: Zoch – Bogusz, Karankiewicz, Ruszkul (82. Atanacković), Moneta (74. Biel), Rafalskis, Kalinkowski, Bartkowski, Żebrowski, Adamek (79. Hirsz), Jarzębowski.

Zmiany: Salik, Atanacković, Makaradze, Biel, Wichtowski, Gąska, Hirsz.

Sędziowie: Marek Opaliński – Jacek Tokarski, Artur Załęczny