Resovia – Jarosław 1:0 (koniec) | Karpaty K. – Tomasovia 3:1 (koniec)
3:1 (1:1)
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sobota 22.08.2015, 17:003 Liga lubelsko - podkarpacka • Runda 4

To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę. (18:58:51)

Po niezłym spotkaniu Karpaty Krosno pokonują Tomasovie Tomaszów 3:1. Początek starcia należał do gości. Szybko objęli prowadzenie i zapowiadało się ciężkie popołudnie dla debiutującego w Karpatach szkoleniowca Owczarka. Poźniej jednak jego zespół staną na wysokości zadania. Jeszcze przed przerwą wyrównał, a w drugiej połowie zdobył dwa kolejne bramki dzięki czemu odniósł zasłużoną wygraną. Krośnianie więc odrabiają straty z początku sezonu, Tomasovia natomiast ponosi pierwszą porażkę w obecnych rozgrywkach.

90+2

90+1
    Gol dla Karpat!
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF ZAREMBA.

I w doliczonym czasie gry Karpaty zdobywają trzeciego gola! Pokazał się ponownie aktywny PIątkowski. Ruszył prawą stronę i zacentrował w pole karne gdzie do piłki dopadł KRZYSZTOF ZAREMBA i płaskim uderzeniem wpakował ją do bramki!

90
    Arbiter dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Ostatnia zmiana w Karpatach. W miejsce Buczka na boisku pojawia się Krzysztoń.

86
    Po wymianie trafiła teraz piłka na 20 metrze pod nogi PIątkowskiego, który oddał mocne uderzenie, dobrze ustawiony był jednak Bartoszyk.

82
    Karpaty wciąż naciskają. Szukają okazji do trzeciego trafienia.

78
    Kolejna próba Karpat. Wywalczają rzut wolny. Z niego uderzał Buczek, jednak obok bramki.

77
    Ostatnia zmiana w Tomasovii. W miejsce Mazurkiewicza na boisku pojawia się Dawid Zawiślak.

75
    Brzydki faul Kolbusza i mamy żółtą kartkę.

74
    Roszada w Karpatach. W miejsce Kapuścińskiego na boisku pojawia Jarząb.

74
    I kolejna okazja Karpat na trzeciego gola! Piątkowski doskonale zagrał prostopadle w pole karne tutaj do futbolówki dopadł Skiba i mocno uderzył, doskonałą interwencją popisuje się Bartoszyk!

71
    Przewaga Karpat nie maleje. Piątkowski zagrał na prawe skrzydło do Kapuścińskiego, który podciągnął parę metrów i posłał centrę w pole karne gdzie do piłki najwyżej wyskoczył Sikorski i uderzył głową, jednak obok bramki.

69
    I ostatnia zmiana w Tomasovii. W miejsce Michała Skiby na boisku pojawia się Orzechowski.

66
    Druga zmiana w Karpatach. W miejsce Kaszy na boisku pojawia się Telesz.

63
    I Karpaty bliskie teraz trzeciego trafienia! Piątkowski znakomicie przejął futbolówkę na połowie gości zagrał na prawą stronę do Skiby, który doskonale odegrał mu w pole karne tu Piątkowski dopadł do piłki i oddał mocne uderzenie, fantastyczną interwencją popisuje się Bartoszyk, który odbija futbolówkę!

62
    Była to ostatnia akcja Smoły w tym spotkaniu. W jego miejsce na murawie pojawia się Oznański.