APOEL – FK Astana 1:1 (koniec) | Partizan – BATE 2:1 (koniec) | Bayer – Lazio 3:0 (koniec)
Club Brugge – Man Utd 0:4 (koniec) | CSKA Mos. – Sporting 3:1 (koniec)
Partizan Belgrad
2:1 (0:1)
BATE Borysów
Środa 26.08.2015, 20:45Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • Play-off

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:37:48)

Partizan wygrywa z BATE 2:1! Taki wynik oznacza, że w Lidze Mistrzów zobaczymy zespół z Białorusi, a Serbowie zagrają w fazie grupowej Ligi Europejskiej.

W dzisiejszym meczu BATE zagrało bardzo solidnie i nie licząc ostatnich dwudziestu minut prezentowało się znacznie lepiej od rywala. Gospodarze zaczęli grać dopiero po straconej bramce i starczyło im czasu na trafienia Petrovica i Saponjica.

90+4
    90+3. SAPONJIC - 2:1

90+3
    Gol dla Partizana!
    Efektowna przewrotka IVANA SAPONJICA po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, piłka ląduje w bramce gości! Czy gospodarze zdołają strzelić jeszcze jedną bramkę?

90+2
    Goście próbują jak najdłużej utrzymać się przy piłce, Serbowie już nie trzymają tak szczelnego pressingu.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie. Partizan nadal wierzy.

90
    Zmiana w drużynie BATE Borysów: z boiska schodzi Gordejchuk, na boisku pojawia się Rios.

89
    Niedokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego, bardzo pewnie interweniuje na przedpolu Chernik.

88
    Gospodarze będą mieli szansę z rzutu wolnego. Faulowany na lewej stronie Babović.

87
    W głębokiej defensywie BATE. Od kilku minut trwa istne oblężenie bramki Chernika!

85
    Zablokowane uderzenie Oumarou. Do piłki doszedł jeszcze Saponjic, ale napastnik gospodarzy na spalonym.

83
    Niedokładne rozegranie rzutu rożnego przez piłkarzy BATE. Od bramki rozpocznie Zivkovic.

82
    Zaostrzyła się gra w środkowej strefie. Dużo brzydkich fauli z obu stron.

80
    Oumarou próbował szczęścia z dystansu. Wzrokiem odprowadził piłkę poza linię końcową Chernik.

79
    Gra od dobrych kilku minut toczy się na połowie gości. BATE dało się zdominować/

77
    Gorąco pod bramkę drużyny z Białorusi. Ostatecznie piłkę piąstkuje w głąb pola Chernik.

76
    Zmiana w drużynie BATE Borysów: z boiska schodzi Hleb, na boisku pojawia się Karnitskiy.
    74. PETROVIC - 1:1