Stal S. W. – Wisła Pu. 1:0 (koniec) | Puszcza – GKS T. 0:0 (koniec) | Raków – Stal M. 1:2 (koniec)
Błękitni – Siarka T. 1:2 (koniec) | Legionovia – Nadwiślan 3:2 (koniec) | Gryf – Radomiak 0:1 (koniec)
Polonia B. – ROW Rybnik 1:1 (koniec) | Znicz – Olimpia Z. 0:2 (koniec) | Kotwica – Okocimski 2:0 (koniec)
Gryf Wejherowo
0:1 (0:0)
Radomiak Radom
Środa 26.08.2015, 18:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • Runda 5

Koniec tego meczu. Gryf przegrywa pierwszy mecz w sezonie mimo że grał z przewagą jednego zawodnika stracił bramkę w końcówce. Było to wyrównane spotakanie, ale zwycięzca może być tylko jeden. Wszystkim śledzącym dzisiejszą relację serdecznie dziękuję i zapraszam na kolejne tylko na Lajfy.com (19:53:42)

90+3

90+3
    Koeljne wrzutki i nic łapie Kula. To już chyba koniec.

90+2
    Miał swoją szansę Gicewicz ale piłka po strzale głową przeszłam obok słupka!

90+1
    Bronią się umiejętnie przyjezdni, wybijając kolejne wrzutki. Jeszcze będzie rożny dla Gryfa.

90
    Trzy minuty doliczone do tego meczu.

89
    Strzał Kostucha instynktownie łapie Kula. Gryf nie wykorzystał swojej szansy i teraz musi walczyć o remis w tym meczu.

88
    Gol dla Radomiaka!
    Piłka po strzale z wolnego trafia w słupek a dobitka LEANDRO PEREIRY trafia już do siatki. Radomiak w osłabieniu wychodzi na prowadzenie.

88
    Szansa dla gości rzut wolny tuż przed polem karnym. W murze 6 piłkarzy Gryfa.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Kuzimski (Gryf Wejherowo).

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Osłowski (Gryf Wejherowo).

86
    Ciągle Gryf atakuję strzelał przed momentem Osłowski ale w plecy Jędrzejczyka.

85
    O centymetry pomylił się Kuzimski!!!

84
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Ukiczny, na boisku pojawia się Wasilewski.

83
    Ferra musi wyjść daleko z bramki aby uprzedzić Leandro.

82
    Kolejny rożny dla Gryfa, do piłki tradycyjnie zmierza Gicewicz.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Brągiel (Radomiak Radom).

80
    Cały zespół Radomiaka na własnej połowie ale gospodarze jakby bez pomysłu na rozegranie tej akcji, Czas ucieka tylko 10 minut pozostało.

78
    Strzał na wiwat Radeckeigo. Chyba otrząsnęli się po tej czerwonej kartce przyjezdni bo coraz śmielej zapuszczają się na połowę Gryfa.