Stal S. W. – Wisła Pu. 1:0 (koniec) | Puszcza – GKS T. 0:0 (koniec) | Raków – Stal M. 1:2 (koniec)
Błękitni – Siarka T. 1:2 (koniec) | Legionovia – Nadwiślan 3:2 (koniec) | Gryf – Radomiak 0:1 (koniec)
Polonia B. – ROW Rybnik 1:1 (koniec) | Znicz – Olimpia Z. 0:2 (koniec) | Kotwica – Okocimski 2:0 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
2:0 (1:0)
Okocimski Brzesko
Środa 26.08.2015, 19:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • Runda 5

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (20:55:09)

Kotwica Kołobrzeg wygrała drugi mecz z rzędu na swoim terenie i pnie się w górę tabeli. W pierwszej połowie oraz w końcówce spotkania była wyraźnie lepsza od Okocimskiego Brzesko. Udokumentowała to golami Tomasza Bejuka.

90+3

90+3
    I jeszcze kartonik dla Kugiela.

90+2
    Popiołek w miejsce zawodnika meczu – Bejuka.

90+1
    To już doliczony czas i Błażej Nowak zobaczył żółtą kartkę za faul na skrzydle.

89
    Doskonała interwencja Poznańskiego po centrze Maślanki z prawej flanki boiska. Jak zwykle popisowo kapitan Kotwicy Kołobrzeg.

87
    Wydaje się, że w Kołobrzegu jest pozamiatane. Okocimski Brzesko nie wykorzystał swoich szans na wyrównanie i został ukarany drugim golem przez bohatera dnia – Bejuka.

85
    Gol dla Kotwicy!
    Strzelcem bramki TOMASZ BEJUK. To drugi gol doświadczonego napastnika, który strzelił mocno po tym, jak wyskoczył do podania Nowaka z głębi pola!

82
    Kugiel na boisku, a Azikiewicz poza nim. To trzecia zmiana u gospodarzy.

80
    Odbite rykoszetem uderzenie strciło energię i wturlało się spokojnie w rękawice Wojciecha Małeckiego.

78
    Złe podanie Szuberta i natychmiastowa kontra. Radzi sobie Małecki, który dziś pracuje na bardzo wysoką notę.

77
    Goście bili rzut wolny z 20. metra. Do stojącej piłki podbiegł Mateusz Kasprzyk i strzelił po prostu koszmarnie. Naprawdę spektakularne pudło defensora Okocimskiego.

76
    Kaskaderski pad jednego z gospodarzy. Sędzia Sylwester Rasmus nie zainteresował się rzekomą przepychanką po gwizdku.

74
    Ostatni kwadrans nadziei dla Okocimskiego Brzesko. Po przerwie jest stroną aktywną, waleczną, jednak nie zmienia się wynik, a czas pracuje na korzyść zespołu z Kołobrzegu.

72
    Lepsze minuty w wykonaniu zespołu znad morza. Od kilku minut utrzymują grę na połowie Okocimskiego Brzesko i nieśmiało starają się o drugiego gola.

71
    Kozioł ratuje skórę Piwoszom! Bramkarz Okocimskiego Brzesko sparował piłkę kopniętą mocno przez Azikiewicza.

69
    Lewiński faulował wysoko i sędzia jest konsekwentny, machając kartką jak wachlarzem.