ŁKS – Oskar 6:2 (koniec) | Ursus – Polonia W. 1:2 (koniec)
ŁKS Łódź
6:2 (3:1)
Oskar Przysucha
Środa 26.08.2015, 17:30 • Stadion Miejski przy Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź • 3 Liga łódzko - mazowiecka

Ależ emocje w Łodzi! Po falstarcie, ŁKS zdołał wyjść na dwubramkowe prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugich 45 minutach dorzucił jeszcze 3 gole, tracąc tylko jednego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2. Sympatycy łódzkiej drużyny mogą z pewnością czuć się zadowoleni. Beniaminek dostał dużą lekcję pokory.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (19:37:06)

90+4

90+2
    Wybijają piłkę gracze Oskara.

90+1
    Kolejny rzut rożny dla ŁKS-u.

90
    Piłka doszła do Cichowlasa. Jego uderzenie z woleja zostało jednak zablokowane.

89
    Rożny dla ŁKS-u.

86
    Kolejna akcja ŁKS-u. Płaskie dośrodkowanie Ostalczyka nie doszło jednak do Patory.

85
    Centrę Michalskiego pewnie wyłapuje Kołba.

84
    Centrę Pawlaka zamknął Sarafiński. Pomocnik łodzian próbował piętą pokonać bramkarza rywali, lecz jego uderzenie zostało zablokowane.

82
    Niecelny strzał z dystansu Ostalczyka.

79
    Jedna z nielicznych w ostatnich minutach prób Oskara. Niecelne uderzenie z dystansu Kornackiego.

78
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Golański, na boisku pojawia się Zimoń.

76
    Rzut wolny dla gospodarzy. Po chwili jednak arbiter dopatrzył się pozycji spalonej u Ślęzaka.

74
    Gol dla ŁKS-u!

Ależ strzelanina w Łodzi! ADAM PATORA zamyka dośrodkowanie Ostalczyka i zdobywa swoją drugą bramkę!

73
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Rodrigues, na boisku pojawia się Ostalczyk.

71
    Sarafiński wypuszcza Bryzeka, a on przegrywa pojedynek sam na sam z Adamczykiem!

71
    Zmiana w drużynie Oskar Przysucha: z boiska schodzi Sapieja, na boisku pojawia się Obuch.

70
    Strzał głową Skałbanii po centrze z prawego narożnika boiska, łapie Kołba.

68

Kolejna bramka dla gospodarzy! ADAM PATORA znalazł się sam na sam z Adamczykiem i bez trudu zdobywa gola!
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Adrian Somorowski

Gole: 8. Golański, 18. Rodrigues, 36. Dynel, 48. Serwaciński, 68. Patora, 74. Patora – 5. Sapieja (kar.), 52. Maciejczak

Kartki:   26. Golański (LKS) – 7. Żurawski (OPR)

ŁKS Łódź: Kołba – Cichowlas, Golański, Placek, Pawlak, Rodrigues, Ślezak, Salski, Dynel, Sarafiński, Serwaciński

Zmiany: Sekuterski, Bryzek, Kacela, Ostalczyk, Patora, Zimoń, Cibulskas

Oskar Przysucha: Adamczyk – Jaworski, Kornacki, Mazur, Michalski, Lewiński, Maciejczak, Sapieja, Żurawski, Skałbania, Czpak

Zmiany: Czarnota, Kowalczyk, Moskwa, Obuch, Najdzik, Śliwiński, Wnuk

Sędziowie: Mariusz Dąbrowski (Sieradz)