Termalica – Lech P. 3:1 (koniec) | Górnik Z. – Cracovia 1:1 (koniec) | Jagiellonia – Legia 1:1 (koniec)
Jagiellonia Białystok
1:1 (0:1)
Legia Warszawa
Niedziela 30.08.2015, 18:00 • Stadion Miejski, Białystok • PKO Ekstraklasa • Runda 7

Po świetnym spotkaniu Jagiellonia remisuje z Legią 1-1. Na kapitalne trafienie Guilherme odpowiedział Gajos po genialnej asyście Vassiljeva. Niewykluczone, iż to był ostatni gol Maćka w barwach Żółto-czerwonych. Bardzo głośno się mówi o dopinaniu jego transferu do poznańskiego Lecha. Podsumowując mecz: drużyny dzielą się punktami, ale to gospodarze mogą być bardziej zawiedzeni. Mieli zdecydowanie więcej sytuacji do zdobycia gola, a rywale oddali zaledwie jeden celny strzał. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (19:57:35)

90+5

90+4
    Sekulski faulowany przez Lewczuka przy linii bocznej na wysokości pola karnego. Vassiljev ma jeszcze jedną okazję na dośrodkowanie.

90+4
    Zupełnie nieudane podanie na prawe skrzydło do Brozia. Piłka wychodzi za linię boczną. Ostatnie pół minuty.

90+3
    Legia odzyskuje futbolówkę i rusza z jednym z ostatnich swoich ataków w tym meczu.

90+2
    Kolejna okazja na kontrę Żółto-czerwonych. Bardzo dobrze w obronie zachował się jednak Bereszyński i powstrzymał napór rywali. Jaga ciągle przy piłce.

90+1
    Cztery minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Wymuszona zmiana w ekipie Henninga Berga. Poturbowanego Guilherme zastępuje Broź.

89
    Vassiljev zakręcił Guilherme, ale następnie nieczysto uderzył lewą nogą. Piłka przeleciała obok słupka. To była świetnie zapowiadająca się kontra gospodarzy.

88
    Tarasovs wraca na murawę. Nie było to jednak tak straszne, jak się wydawało, gdy obrońca nie podnosił się z murawy. Ostatnie minuty tego starcia.

87
    Guilherme przyjął piłkę na osiemnastym metrze i huknął z woleja, lecz mocno przestrzelił. Futbolówka poszybowała wysoko w trybuny.
    86. Tarasovs poszkodowany po walce o górną piłkę

86
    Zderzenie głowami Tarasovsa z Lewczukiem. Wydawało się przez moment, iż obrońca Jagi stracił przytomność. Dłuższa przerwa w grze. Zawodnicy opatrywani przez klubowych medyków.

85
    Niezła wrzutka Estończyka, ale pewnie z bramki wyszedł Kuciak i wybił futbolówkę z dala od własnej bramki.

84
    Kucharczyk odpychał Modelskiego przy linii bocznej. Okazja Jagi, a dokładniej Vassiljeva na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

83
    Zbyt głęboka centra Prijovicia. Futbolówka przeleciała wzdłuż całego pola karnego. Nie było tam żadnego z jego partnerów, który mógłby zamknąć akcję.