AS Roma – Juventus 2:1 (koniec) | Atalanta – Frosinone 2:0 (koniec) | Carpi FC – Inter 1:2 (koniec)
Chievo – Lazio 4:0 (koniec) | Genoa – Hellas Verona 2:0 (koniec) | Napoli – Sampdoria 2:2 (koniec)
Torino – Fiorentina 3:1 (koniec) | Udinese – US Palermo 0:1 (koniec)
Torino FC
3:1 (0:1)
ACF Fiorentina
Niedziela 30.08.2015, 20:45 • Olimpico di Torino, Turyn • Włoska Serie A • Runda 2

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:43:18)

Torino zasłużenie wygrywa 3:1! Choć gospodarze zagrali bardzo przeciętnie przed przerwą to na drugą połowę wyszli wyraźnie bardziej zmotywowani. Fiorentina chyba trochę zlekceważyła rywala i dała sobie strzelić trzy bramki w krótkim odstępie czasu. Jedno jest pewnie, emocji w tym meczu nie zabrakło!

90+5

90+3
    Jeszcze jedna próba Torino. Długa piłka w kierunku Lopeza, ale ten według sędziego był na spalonym.

90+1
    Sędzia doliczył aż pięć minut.

89
    Na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Bernardeschi, ale piłka po jego strzale przechodzi ponad bramką.

88
    Faulowany jeden z zawodników Violi. Będzie szansa dla gości z rzutu wolnego, piłka ustawiona ok. 25 metrów od bramki Torino.

87
    Zawodnicy Fiorentiny bez większego pomysłu próbują przedostać się przed bramkę Padelliego.

85
    Wysoki pressing gości, ale to gospodarze bardzo mądrze utrzymują się przy piłce.

83
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi Daniele Baselli, na boisku pojawia się Alessandro Gazzi.

81
    Viola rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej. Cofnęło się pod własną bramkę Torino.

79
    Dziesięć minut plus to co doliczy sędzia główny. Fiorentina nie ma już za wiele czasu na wyrównanie lub chociaż złapanie kontaktu z rywalem.
    77. Daniele BASELLI - 3:1

77
    Gol dla Torino!
    Ależ to był strzał! Genialne uderzenie z dystansu DANIELE BASELLIEGO! Młody zawodnik gospodarzy fenomenalnie przymierzył z około 20. metrów, nie miał większych szans na skuteczną interwencję Tatarusanu.
    77. Zdjęcia z pierwszej bramki gospodarzy, obrońcy Violi zostawili rywalom zbyt wiele wolnego miejsca.

75
    Fiorentina w ataku pozycyjnym. Gospodarze z pewnością będą teraz szukać swoich szans w kontratakach.

73
    Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Josip Iličić, na boisku pojawia się Giuseppe Rossi.

71
    "Dwie minuty, które wstrząsnęły Fiorentiną". Piłkarze z Florencji będą musieli się bardzo postarać, by nie widzieć takich tytułów w jutrzejszych dziennikach. Do końca meczu pozostało niewiele ponad dwadzieścia minut.
    69. Fabio QUAGLIARELLA - 2:1