Radomiak – Legionovia 1:2 (koniec) | Nadwiślan – Kotwica 1:0 (koniec)
Nadwiślan Góra
1:0 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg
Niedziela 30.08.2015, 17:00 • Stadion im. Józefa Waliczka, Góra • 2. Liga • Runda 6

Dziękuję za uwagę, zapraszam na pozostałe relację w portalu lajfy.com! (19:04:48)

Nadwiślan Góra rzutem na taśmę zgarnia komplet puntów. Długo w tym meczu musieliśmy czekać na bramki, ale wreszcie się doczekaliśmy. Zdobywcą jedynego gola okazał się Arkadiusz Kowalczyk i dzięki niemu trzy punty zostają w Górze.

90+3

90+1
    Gol dla Nadwiślana!
    Otwierają wynik gospodarze! Na listę strzelców jako pierwszy w tym meczu wpisuje się ARKADIUSZ KOWALCZYK, czy goście zdążą odpowiedzieć na to trafienie?

76
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Azikiewicz, na boisku pojawia się Popiołek.

75
    Przed nami ostatni kwadrans tego spotkania. W dalszym na tablicy świetlnej widnieje wynik bezbramkowy. Czy któraś z drużyn zdoła przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść i doczekamy się otwarcia wyniku?

62
    Do końca meczu zostało niecałe trzydzieści minut. Niestety, kibice zgromadzeni na stadionie w Górze nie zobaczyli jeszcze pierwszej bramki.

57
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Świechowski, na boisku pojawia się Otręba.

50
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Wrzesień.

47
    Przed chwilą rozpoczęła się druga połowa tego spotkania.

46

Po pierwszej połowie Nadwiślan bezbramkowo remisuje z Kotwicą Kołobrzeg. Miejmy nadzieję, że druga odsłona tego spotkania przyniesie większe emocje i doczekamy się pierwszej bramki.

45+3

30
    Drugi kwadrans za nami. W dalszym ciągu na tablicy świetlnej widnieje wynik bezbramkowy. Czy któraś z drużyny zaatakuje śmielej jeszcze przed przerwą i zdobędzie bramkę "do szatni"?

15
    Pierwszy kwadrans nie przyniósł bramek. Z pewnością wysoka temperatura nie ułatwia gry zawodnikom obu drużyn.

1

Już za kilka minut rozpocznie się spotkanie, niestety mamy chwilowe problemy techniczne.

Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 17, bądźcie z nami!

Gospodarze z pewnością będą chcieli zapomnieć o czarnej serii i wreszcie odnieść pierwsze zwycięstwo. Goście, po wygranej na własnym stadionie liczą teraz na udany wyjazd do Góry, kto okaże się lepszy?