ROW 1964 Rybnik
1:0 (0:0)
Nadwiślan Góra
Piątek 11.09.2015, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • Runda 8

ROW wygrywa z Nadwiślanem Góra 1:0! Rybniczanie w końcu przerywają passę meczów bez zwycięstwa. Trzeba przyznać, że gospodarze zaprezentowali się dziś trochę lepiej niż rywale i trzy punkty zostają w Rybniku całkowicie zasłużenie.

90+3
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Orzeł.

90+1
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Gładkowski, na boisku pojawia się Slisz.

85
    Żółta kartka dla Kajzera za zbyt długie wznawianie gry.

82
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    PATRYK DUDZIŃSKI wykorzystuje znakomite dośrodkowanie Mariusza Muszalika i celnym uderzeniem głową pakuje piłkę do siatki!

78
    Bardzo dobre dośrodkowanie z lewej strony Szymona Popieli. Do piłki na piątym metrze doszedł Jary, ale nie trafił czystko w futbolówkę, czym ułatwił skuteczną interwencję Kasprzikowi.

74
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Siwek, na boisku pojawia się Popiela.

69
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Matysek, na boisku pojawia się Ziętarski.

66
    Ależ było blisko! Świetną sytuację na otwarcie wyniku miał teraz Gładkowski, który doszedł do piłki w polu karnym gości. Napastnik gospodarzy uderzył bardzo mocno, ale jego strzał w ostatniej chwili zablokował ofiarnie interweniujący stoper gości i tylko corner dla rybniczan!

63
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Widuch, na boisku pojawia się Tront.

57
    Pluta nie będzie mógł kontynuować gry, za niego na plac gry zostaje wprowadzony Jarosz.

50
    Żółtą kartkę otrzymuje Janik (KS ROW 1964 Rybnik).

49
    Fauluje powracający na własną połowę Dudziński. Szansa dla gości z rzutu wolnego.

46
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Dzierbicki, na boisku pojawia się Dudziński.

Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis! Początek spotkania nie należał do najciekawszych, ale z wraz z upływem czasu obie drużyny zaczęły grać bardziej ofensywnie. Jak na razie nie piłkarze nie potrafili trafić do siatki rywali, ale miejmy nadzieję, że zmieni się to po przerwie.

Serdecznie zapraszam na drugą połowę. zostańcie z nami!

21
    Corner dla przyjezdnych. Spod chorągiewki piłkę dośrodkowywał Grzesik, bliski skierowania piłki do bramki był Pluta, który był naprawdę minimalnie spóźniony!

9
    Bardzo ostro zaatakował teraz rywala Dzierbicki i otrzymuje zasłużoną żółtą kartkę.

Sędzia główny wyprowadza na murawę pierwsze jedenastki!

Witam Państwa! Już za kwadrans rozpocznie się mecz. Znamy już składy w jakich rozpoczną ten mecz obie drużyny.