PSG – Malmo 2:0 (koniec) | Real Madryt – Szachtar 4:0 (koniec) | Wolfsburg – CSKA Mos. 1:0 (koniec)
PSV – Man Utd 2:1 (koniec) | Galatasaray – Atletico 0:2 (koniec) | Benfica – FK Astana 2:0 (koniec)
Man City – Juventus 1:2 (koniec) | Sevilla – Borussia M. 3:0 (koniec)
Manchester City
1:2 (0:0)
Juventus FC
Wtorek 15.09.2015, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Liga Mistrzów UEFA • Grupa D
    Grupa D, której po pierwszej kolejce przewodzi Sevilla!

Komplet dzisiejszych wyników.

Nieco narzekaliśmy na pierwszą połowę, więc w drugiej dostaliśmy już wszystko! Trzy trafienia oraz mnóstwo emocji zapewniają zwycięstwo Juventusowi Turyn, który przecież zaczął ten mecz od utraty gola! Mandžukić oraz Morata przywrócili jednak nadzieje turyńczyków i City schodzi pokonane na własnym terenie! (22:44:05)
    3 punkty na otwarcie Grupy D wędrują do Juventusu!

90+4

90+3
    Bony popycha w polu karnym Barzagliego i tym samym przerywa akcję swojego zespołu! Zupełnie niepotrzebne przewinienie, które znacznie oddali City od remisu!

90+1
    Czy w tym spotkaniu jeszcze się coś wydarzy? Juventus bardzo umiejętnie kradnie kolejne sekundy, a w dodatku ma jeszcze jedną zmianę do wykorzystania!

90
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

89
    Wydaje się, że ostatnie minuty będą należały do The Citizens! Tym razem to Kolarov rozpędzał się z futbolówką, ale został powstrzymany!
    88. Yaya Touré i po raz kolejny parada Buffona!

88
    Przez cały mecz czekaliśmy na takie zagranie Yaya Toure! Ten gość potrafi uderzyć i wszyscy o tym wiemy! Futbolówka zmierza w okolice okienka, ale Buffon zdołał ją "wyciągnąć"! Tylko korner, ale to nie koniec emocji!

87
    Juventus zyskuje kolejny stały fragment gry, po którym może pokusić się nawet o bramkę! Turyńczycy postanawiają jednak rozpocząć krótko, ale to nie był dobry pomysł. Szybka strata!

85
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Álvaro Morata, na boisku pojawia się Andrea Barzagli.

84
    Ciarki przechodzą, jeśli pomyślimy co będzie się działo w ostatnich minutach! Manchester z pewnością nie zostawi tak takiego wyniku! Będą kolejne zmiany, które zwolnią grę.

83
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Samir Nasri, na boisku pojawia się Sergio Agüero.
    81. Álvaro MORATA - 1:2

81
    Gol dla Juventusu!

Juventus wychodzi na prowadzenie! Zdecydowane nieporozumienie w defensywie Manchesteru wykorzystuje ÁLVARO MORATA, który przejął piłkę i oddał wręcz idealne uderzenie dokręcające do bramki! Hart nie miał najmniejszych szans, bowiem futbolówka odbiła się jeszcze od słupka!

80
    Ostatnie 10 minut dzisiejszej rywalizacji, która otwiera zmagania w Grupie D! Sevilla prowadzi z Borussią 2:0 i prawdopodobnie obejmie prowadzenie! Oj będzie ciekawie!

79
    Wracamy do gry, ale po zdobyciu gola w zasadzie niewiele się wydarzyło. W ostatnich minutach będzie coraz więcej kalkulacji. Czy ryzykować, aby wygrać, czy lepszy bezpieczny jeden punkt?