Real Madryt – Granada 1:0 (koniec) | Valencia – Real Betis 0:0 (koniec) | Eibar – Atletico 0:2 (koniec)
Sociedad – RCD Espanyol 2:3 (koniec)
Valencia CF
0:0 (0:0)
Real Betis Balompié
Sobota 19.09.2015, 18:15 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga • Runda 4

Ogromne rozczarowanie w Walencji! Gospodarze przez niemal całą drugą połowę meczu grali w przewadze jednego zawodnika, a mimo to nie potrafili przełamać świetnej defensywy Betisu! (20:06:51)

90+3

90+3
    Adan za przedłużanie wznowienia gry ukarany kartką.

90+2
    Valencia musi przycisnąć w ostatnich sekundach! Remis dla gospodarzy to jak porażka!

90+1
    Abdennour uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale Adan jest dziś świetnie dysponowany!

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy meczu.
    89. Sytuacja Abdennoura.

89
    Piłka po strzale Miny odbiła się jeszcze od nogi rywala i będzie korner dla Valencii!

88
    Bakkali do Miny, a ten drugi uderza z 11 metrów obok bramki rywala!

87
    Adan wznawia grę sprzed piątego metra od bramki.

86
    De Paul niedokładnie na lewe skrzydło do Bakkaliego... Słaby występ Argentyńczyka.

85
    Javi Fuego ukarany żółtą kartką.

84
    Kolejne dośrodkowanie z lewego skrzydła Bakkaliego, ale znów Adan nie ma problemów ze złapaniem piłki.

83
    Przypominamy, że Valencia od 48. minut gra w przewadze jednego zawodnika! Wciąż gospodarze nie potrafią złamać defensywy Betisu!