Błękitni – GKS T. 0:1 (koniec) | Stal S. W. – Puszcza 1:0 (koniec) | Raków – Polonia B. 0:2 (koniec)
Legionovia – Wisła Pu. 1:2 (koniec) | Okocimski – Siarka T. 4:0 (koniec) | Gryf – Olimpia Z. 2:2 (koniec)
Znicz – ROW Rybnik 2:0 (koniec) | Kotwica – Stal M. 1:0 (koniec)
Błękitni Stargard
0:1 (0:0)
GKS Tychy
Sobota 19.09.2015, 15:00 • Stadion Miejski, Stargard Szczeciński • 2. Liga • Runda 9

90+4
    Koniec meczu. (16:54:47)

90
    Wojtasiak zgarnął piłkę na linii pola karnego i zdecydował się na natychmiastowe uderzenie. Nieznaczne pudło. Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu.

86
    Faul taktyczny Mączyńskiego zasłużył w ocenie sędziego na indywidualną karę.

80
    Dobra gra GKS-u Tychy po zmianie wyniku. Zmobilizowani goście przesuwają się dobrze, stosują pressing i nie pozwalają zagrozić Florkowi.

75
    Bartłomiej Zdunek i Patryk Bednarski za ratunek Błękitnym. Został kwadrans na odrobienie strat.

74
    Gol dla GKS-u!
    ŁUKASZ GRZESZCZYK dał prowadzenie gościom fantastycznym strzałem z rzutu wolnego! Marek Ufnal podjął interwencję, ale nie miał szans, by wybić piłkę!

72
    Liśkiewicz dostał żółtą kartkę za zagranie ręką po uderzeniu Zganiacza.

70
    Kamil Kiereś posłał na boisko Grunta i Szczęsnego, którzy zbudowali ciekawą akcję. Po chwili wysoki Grunt główkował po rzucie rożnym. Błękitni nie zareagowali w ostatnich minutach żadnym konkretem.

65
    Poprzedni mecz w Stargardzie zakończył się remisem 0:0. Jeżeli do końca spotkanie będzie wyglądać tak jak w ostatnich minutach – będzie powtórka.

63
    .... u gości Szczęsny za Górkiewicza.

62
    Dwie zmiany po godzinie meczu. U gospodarzy Gajda za Magnuskiego...

59
    Grunt za Okuniewicza w drużynie z Tychów.

58
    Glanowski sfaulował Łaźniowskiego. Sędzia długo zastanawiał się, aż pokazał kartkę.

53
    GKS Tychy zebrał się do ataku po przerwie. Dobra akcja oskrzydlająca Marcina Radzewicza pobudziła kibiców gości, ale nie przyniosła nic poza rzutem rożnym.

50
    Siwek upomniany żółtym kartonikiem za faul przed linią pola karnego. GKS nie zrobił krzywdy po rzucie wolnym.