Górnik Ł. – Podbeskidzie | 1:2 (koniec) | | | Cracovia – Ruch | 2:1 (koniec) | | | Lech P. – Górnik Z. | 1:1 (koniec) |
Arka – Sandecja | 2:1 (koniec) | | | Wisła Pł. – Bytovia | 2:1 (koniec) |
Siarka T. – Nadwiślan | 3:1 (koniec) | | | Stal M. – Okocimski | 4:1 (koniec) | | | Wisła Pu. – Kotwica | 2:2 (koniec) |
Olimpia Z. – Legionovia | 2:0 (koniec) | | | Puszcza – Raków | 1:1 (koniec) | | | ROW Rybnik – Radomiak | 0:3 (koniec) |
GKS T. – Gryf | 1:0 (koniec) | | | Polonia B. – Błękitni | 1:0 (koniec) | | | Znicz – Stal S. W. | 1:4 (koniec) |
Tottenham – Man City | 4:1 (koniec) | | | Leicester – Arsenal | 2:5 (koniec) | | | Liverpool – Aston Villa | 3:2 (koniec) |
Stoke – Bournemouth | 2:1 (koniec) | | | West Ham – Norwich | 2:2 (koniec) | | | Man Utd – Sunderland | 3:0 (koniec) |
Southampton – Swansea | 3:1 (koniec) | | | Newcastle – Chelsea | 2:2 (koniec) |
AS Roma – Carpi FC | 5:1 (koniec) | | | Napoli – Juventus | 2:1 (koniec) |
FC Barcelona – Las Palmas | 2:1 (koniec) | | | Real Madryt – Malaga | 0:0 (koniec) | | | Sevilla – Rayo Vallecano | 3:2 (koniec) |
Villarreal – Atletico | 1:0 (koniec) | | | Eibar – Celta Vigo | 1:1 (koniec) |
Wolfsburg – Hannover | 1:1 (koniec) | | | Stuttgart – Borussia M. | 1:3 (koniec) | | | Augsburg – Hoffenheim | 1:3 (koniec) |
Werder – Bayer | 0:3 (koniec) | | | Mainz – Bayern | 0:3 (koniec) | | | Hamburg – Schalke 04 | 0:1 (koniec) |
KKP Bydgoszcz – Sztorm Gdańsk | 1:1 (koniec) | | | AZS Wrocław – GOSiRKi Piaseczno | 1:2 (koniec) | | | Czarni Sosnowiec – Medyk Konin | 0:3 (koniec) |
Nantes – PSG | 1:4 (koniec) | | | Bordeaux – Lyon | 3:1 (koniec) | | | Bastia – Toulouse | 3:0 (koniec) |
Caen – GFC Ajaccio | 2:0 (koniec) | | | Rennes – Troyes | 1:1 (koniec) |
Ołomuniec – Zlín | 1:1 (koniec) | | | Dukla – Brno | 1:2 (koniec) | | | Příbram – Jihlava | 4:1 (koniec) |
Slovacko – Bohemians | 1:0 (koniec) | | | Teplice – Banik | 1:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Slovan | 2:1 (koniec) |
Senica – Spartak Myj. | 0:1 (koniec) | | | AS Trencin – Skalica | 3:0 (koniec) | | | Rużomberok – Dunajska | 1:0 (koniec) |
Dzierżoniów – Gać | 2:0 (koniec) | | | Górnik W. – Lubsko | 7:1 (koniec) |
Jarota – Warta | 0:0 (koniec) |
Stal Rz. – Chełmianka | 3:2 (koniec) | | | Piast Tuczempy – Motor | 1:0 (koniec) |
Olimpia E. – Znicz Biała | 0:0 (koniec) |
Unia T. – Sandomierz | 2:1 (koniec) |
Polonia W. – Tomaszów Maz. | 1:2 (koniec) |
Rekord – LKS Bełk | 5:2 (koniec) | | | Czaniec – Odra O. | 0:0 (koniec) | | | BKS Stal – Ruch II | 2:1 (koniec) |
finał
Manchester United
3:0
(1:0)
Sunderland A.F.C.
85
|
Atak Cattermole'a na nogi Schneiderlina. Anglik zapisuje się w zeszycie sędziego.
|
|
50
|
Jones podcina wyraźnie biegnącego Depaya i słusznie otrzymuje za to żółtą kartkę. Nie zastanawiał się długo arbiter.
|
|
38
|
Adam Johnson zagrywa piłkę ręką, co słusznie zobaczyli zawodnicy United wraz z arbitrem. Okazja na uderzenie.
|
Gole:
45+4. Depay, 46. Rooney, 90. Mata
Posiadanie piłki: 64 % : 36 %.
Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 1:0. Rzuty rożne: 5:2. Spalone: 0:0. Foule: 11:16.
Sędziowie: M.Jones – A.Holmes, I.Hussin – G.Salisbury
Widownia:
Kartki: 38. Johnson (SUN), 50. Jones (SUN), 85. Cattermole (SUN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 64 % : 36 %.
Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 1:0. Rzuty rożne: 5:2. Spalone: 0:0. Foule: 11:16.
Manchester United:
de Gea – A. Valencia, Smalling, Blind (74. Jones), Darmian – Carrick (68. Schweinsteiger), Schneiderlin – Mata, Rooney (C), Depay (77. Young) – Martial.
Zmiany: Romero – A. Herrera, Fellaini, Pereira, Jones, Young, Schweinsteiger.
Trener:
Sunderland A.F.C.: Pantilimon – Jones, Kaboul, O'Shea (C), van Aanholt – M'Vila, Cattermole – Johnson (46. S. Fletcher), Toivonen (70. Seb Larsson), Lens – Borini.
Zmiany: Mannone – Coates, Defoe, S. Fletcher, Jordi Gómez, Seb Larsson, Yedlin.
Trener:
Zmiany: Romero – A. Herrera, Fellaini, Pereira, Jones, Young, Schweinsteiger.
Trener:
Sunderland A.F.C.: Pantilimon – Jones, Kaboul, O'Shea (C), van Aanholt – M'Vila, Cattermole – Johnson (46. S. Fletcher), Toivonen (70. Seb Larsson), Lens – Borini.
Zmiany: Mannone – Coates, Defoe, S. Fletcher, Jordi Gómez, Seb Larsson, Yedlin.
Trener:
Sędziowie: M.Jones – A.Holmes, I.Hussin – G.Salisbury
Widownia:
Miłosz Knapczyk