Górnik Ł. – Podbeskidzie 1:2 (koniec) | Cracovia – Ruch 2:1 (koniec) | Lech P. – Górnik Z. 1:1 (koniec)
Lech Poznań
1:1 (0:0)
Górnik Zabrze
Sobota 26.09.2015, 20:30 • INEA Stadion, Poznań • PKO Ekstraklasa • Runda 10

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Życzymy spokojnej nocy, a także udanej niedzieli. Do usłyszenia! (22:26:09)

Lech był dziś zespołem lepszym, trzeba to przyznać. Kolejorza ten remis absolutnie nie zadowala. Wielkopolanie nie zdołali przerwać fatalnej passy bez triumfu. Zabrakło niewiele, ale jednak. Górnicy mogą być usatysfakcjonowani. Przypomnijmy, że wynik dzisiejszego spotkania w 66. minucie otworzył Dawid Kownacki. Kilka chwil później do wyrównania doprowadził Roman Gergel, który zdobył gola po bardzo kontrowersyjnej jedenastce.

90+3

90+2
    Kownacki doskonale centrował z narożnika boiska, Formella miał doskonały timing, podszedł pod futbolówkę i ostatecznie główkował minimalnie ponad poprzeczką! Tym razem Kasprzik miał sporo szczęścia.

90+1
    Jevtić centrował z rzutu rożnego prosto w objęcia Kasprzika, który szybko wznowił grę, lecz zrobił to bardzo niecelnie. Futbolówka błyskawicznie trafiła w posiadanie lechitów, dobre przejęcie gospodarzy.

90
    Do regulaminowego okresu rywalizacji doliczone zostały trzy minuty. Przed momentem kiepskim dośrodkowaniem w pole karne Górnika popisał się Darko Jevtić. Rywale błyskawicznie oddalili zagrożenie.

89
    Marcin Robak główkował dość wysoko ponad bramką Kasprzika. Doskonale dośrodkowywał Arajuuri. To mogło się podobać kibicom Kolejorza. Zabrakło naprawdę bardzo, ale to bardzo niewiele!

88
    Przed momentem na pozycji spalonej znalazł się Madej. Górnicy próbowali przeprowadzić sprawny atak, aczkolwiek ten został słusznie przerwany. Za moment będziemy mieli kontrę poznaniaków.

86
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Maciej Gajos, na boisku pojawia się Dariusz Formella.

85
    Kapitalne uderzenie Marcina Robaka z półobrotu! Grzegorz Kasprzik z ogromnymi problemami sparował futbolówkę. Coś niesamowitego. Zgromadzeni kibice już widzieli piłkę w siatce. Nieziemska robinsonada goalkeepera Górnika!

84
    Zgromadzeni widzowie nawet na moment nie przerywają kapitalnego dopingu. Oni jeszcze wierzą, że poznaniacy zdołają odnotować kolejne trafienie, które da im jakże upragnione zwycięstwo!

83
    Do zakończenia rywalizacji w stolicy Wielkopolski pozostało niespełna dziesięć minut. Mecz wkracza w decydującą fazę. Niebawem już wszystko będzie jasne. Czy któraś z drużyn przechyli szalę triumfu na swoją korzyść? Zobaczymy.

82
    Jevtić próbował zaskoczyć Kasprzika, aczkolwiek ten świetnie interweniował. Szwajcar rozgrywa bardzo dobre spotkanie. To jest najgroźniejszy punkt poznańskiego zespołu. Jevtić naprawdę błyszczy.

81
    Ależ dobra akcja przyjezdnych! Burić ponownie interweniował ze sporymi problemami. Rozpoczyna się nam naprawdę kapitalne widowisko. Tutaj już nikt nie kalkuluje. Obie ekipy celują w zwycięstwo!

80
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Karol Linetty, na boisku pojawia się Marcin Robak.

79
    Darko Jevtić oddał kapitalne uderzenie z dystansu. Piłka uderzyła w górną siatkę bramki chronionej przez Kasprzika. Zrobiło się naprawdę gorąco. Za moment na murawie pojawi się Marcin Robak.