Siarka T. – Nadwiślan 3:1 (koniec) | Stal M. – Okocimski 4:1 (koniec) | Wisła Pu. – Kotwica 2:2 (koniec)
Olimpia Z. – Legionovia 2:0 (koniec) | Puszcza – Raków 1:1 (koniec) | ROW Rybnik – Radomiak 0:3 (koniec)
GKS T. – Gryf 1:0 (koniec) | Polonia B. – Błękitni 1:0 (koniec) | Znicz – Stal S. W. 1:4 (koniec)
Znicz Pruszków
1:4 (1:1)
Stal Stalowa Wola
Sobota 26.09.2015, 19:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • Runda 10

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Serdecznie zapraszamy na 10. serię spotkań drugiej ligi Polskiej. Tym razem relacjonować dla Państwa będziemy spotkanie, w którym Znicz Pruszków podejmie Stal Stalową Wolę. Początek spotkania o godzinie 19:00.

"Stalówka" po rozegraniu dziewięciu spotkań jak do tej pory plasuje się na 8. miejscu z dorobkiem trzynastu punktów i stratą siedmiu do wiodącej prym Stali Mielec. Podopieczni Jaromira Wieprzęcia w ostatnim meczu pokonali na własnym obiekcie Puszcze Niepołomice 1:0, odnosząc tym samym trzecie zwycięstwo w obecnym sezonie ligowym.

Występy Stali w lidze:

Stal Stalowa Wola 1:1 GKS Tychy
    Polonia Bytom 1:1 Stal Stalowa Wola
    Stal Stalowa Wola 1:0 Puszcza Niepołomice.

Żółto-Czerwoni, mowa oczywiście o gospodarzach dzisiejszej potyczki mają o dwa punkty więcej niż Stal i zajmują nieco wyższą lokatę, a mianowicie 5. miejsce. W czubie tabeli drugiej ligi jest duży ścisk i praktycznie jedna porażka danego zespołu powoduje spadek o kilka lokat, to samo tyczy się oczywiście zwycięstwa, ale wtedy sytuacja jest oczywiście na odwrót. Zawodnicy Dariusza Banasika w ostatnim meczu pewnie zwyciężyli również na własnym stadionie z ROW'em Rybnik 3:0.

Występny Znicza w lidze:

Znicz Pruszków 3:0 Polonia Bytom
    Puszcza Niepołomice 0:1 Znicz Pruszków
    Znicz Pruszków 3:0 ROW 1964 Rybnik.

Ze względu na brak transmisji z tego spotkania przedstawiać będziemy Państwu ważne sytuacje oraz bramki. Przepraszamy za zaistniałe problemy.

Znicz Pruszków: Misztal – Niewulis, Jędrych, Mysiak, Kucharski – Danilczyk, Machalski – Kaczmarek, Banaszewski, Stryjewski – Kita.

Rezerwowi: Bigajski, Górka, Grabowski, Rackiewicz, Płaneta, Kopciński, Kubicki.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Wawrzyński, Jabłoński, Kachniarz, Kantor, Bartkiewicz, Łanucha, Płonka, Mikołajczak, Oziębała, Bogacz.

Rezerwowi: Mistrzyk, Zacharski, Wrona, Przezak, Stelmach, Kowalski..

1

11
    Gol dla Stali St. Wola!

PRZEMYSŁAW OZIĘBAŁA zdobywa bramkę dla przyjezdnych po dobitce na pustą bramkę.

25
    Stal po 25. minutach prezentuje się znacznie lepiej od gospodarzy. Kilka minut temu piłka znów trafiła do siatki Misztala, ale tym razem sędzia liniowy był na miejscu i podniósł chorągiewkę.

44
    Żółtą kartkę otrzymuje Bogacz (Stal Stalowa Wola).

45
    Gol dla Znicza!

Kapitalny strzałem z rzutu wolnego popisuje się PAWEŁ KACZMAREK! Znicz wraca do gry jeszcze przed przerwą!

45

46

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Danilczyk (Znicz Pruszków).

60

PRZEMYSŁAW OZIĘBAŁA mija spokojnie bramkarza i płaskim strzałem pokonuje Misztala.

65
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Danilczyk, na boisku pojawia się Górka.

67
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Stryjewski, na boisku pojawia się Kubicki.

74
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Kucharski, na boisku pojawia się Planeta.

76
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Kantor, na boisku pojawia się Kowalski.

90
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90+2

DAWID JABŁOŃSKI pozbawia punktów gospodarzy, którzy dzisiaj nie rozegrali dobrego spotkania.

90+3

Cóż za kompromitacja w ostatnich minutach, DAWID JABŁOŃSKI po raz kolejny znajduje drogę do siatki Misztala.

90+4
    Koniec meczu. (20:51:58)

Mateusz Zając

Gole: 45. Kaczmarek – 11. Oziębała, 60. Oziębała, 90+2. Jabłoński, 90+3. Jabłoński

Kartki:   55. Danilczyk (ZNI) – 44. Bogacz (SSW)

Znicz Pruszków: Misztal – Niewulis, Jędrych, Mysiak, Kucharski (74. Planeta) – Danilczyk (65. Górka), Machalski – Kaczmarek, Banaszewski, Stryjewski (67. Kubicki) – Kita.

Zmiany: Bigajski, Górka, Grabowski, Rackiewicz, Płaneta, Kopciński, Kubicki.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Wawrzyński, Jabłoński, Kachniarz, Kantor (76. Kowalski), Bartkiewicz, Łanucha, Płonka, Mikołajczak, Oziębała, Bogacz.

Zmiany: Mistrzyk, Zacharski, Wrona, Przezak, Stelmach, Kowalski.