Górnik Ł. – Podbeskidzie | 1:2 (koniec) | | | Cracovia – Ruch | 2:1 (koniec) | | | Lech P. – Górnik Z. | 1:1 (koniec) |
Arka – Sandecja | 2:1 (koniec) | | | Wisła Pł. – Bytovia | 2:1 (koniec) |
Siarka T. – Nadwiślan | 3:1 (koniec) | | | Stal M. – Okocimski | 4:1 (koniec) | | | Wisła Pu. – Kotwica | 2:2 (koniec) |
Olimpia Z. – Legionovia | 2:0 (koniec) | | | Puszcza – Raków | 1:1 (koniec) | | | ROW Rybnik – Radomiak | 0:3 (koniec) |
GKS T. – Gryf | 1:0 (koniec) | | | Polonia B. – Błękitni | 1:0 (koniec) | | | Znicz – Stal S. W. | 1:4 (koniec) |
Tottenham – Man City | 4:1 (koniec) | | | Leicester – Arsenal | 2:5 (koniec) | | | Liverpool – Aston Villa | 3:2 (koniec) |
Stoke – Bournemouth | 2:1 (koniec) | | | West Ham – Norwich | 2:2 (koniec) | | | Man Utd – Sunderland | 3:0 (koniec) |
Southampton – Swansea | 3:1 (koniec) | | | Newcastle – Chelsea | 2:2 (koniec) |
AS Roma – Carpi FC | 5:1 (koniec) | | | Napoli – Juventus | 2:1 (koniec) |
FC Barcelona – Las Palmas | 2:1 (koniec) | | | Real Madryt – Malaga | 0:0 (koniec) | | | Sevilla – Rayo Vallecano | 3:2 (koniec) |
Villarreal – Atletico | 1:0 (koniec) | | | Eibar – Celta Vigo | 1:1 (koniec) |
Wolfsburg – Hannover | 1:1 (koniec) | | | Stuttgart – Borussia M. | 1:3 (koniec) | | | Augsburg – Hoffenheim | 1:3 (koniec) |
Werder – Bayer | 0:3 (koniec) | | | Mainz – Bayern | 0:3 (koniec) | | | Hamburg – Schalke 04 | 0:1 (koniec) |
KKP Bydgoszcz – Sztorm Gdańsk | 1:1 (koniec) | | | AZS Wrocław – GOSiRKi Piaseczno | 1:2 (koniec) | | | Czarni Sosnowiec – Medyk Konin | 0:3 (koniec) |
Nantes – PSG | 1:4 (koniec) | | | Bordeaux – Lyon | 3:1 (koniec) | | | Bastia – Toulouse | 3:0 (koniec) |
Caen – GFC Ajaccio | 2:0 (koniec) | | | Rennes – Troyes | 1:1 (koniec) |
Ołomuniec – Zlín | 1:1 (koniec) | | | Dukla – Brno | 1:2 (koniec) | | | Příbram – Jihlava | 4:1 (koniec) |
Slovacko – Bohemians | 1:0 (koniec) | | | Teplice – Banik | 1:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Slovan | 2:1 (koniec) |
Senica – Spartak Myj. | 0:1 (koniec) | | | AS Trencin – Skalica | 3:0 (koniec) | | | Rużomberok – Dunajska | 1:0 (koniec) |
Dzierżoniów – Gać | 2:0 (koniec) | | | Górnik W. – Lubsko | 7:1 (koniec) |
Jarota – Warta | 0:0 (koniec) |
Stal Rz. – Chełmianka | 3:2 (koniec) | | | Piast Tuczempy – Motor | 1:0 (koniec) |
Olimpia E. – Znicz Biała | 0:0 (koniec) |
Unia T. – Sandomierz | 2:1 (koniec) |
Polonia W. – Tomaszów Maz. | 1:2 (koniec) |
Rekord – LKS Bełk | 5:2 (koniec) | | | Czaniec – Odra O. | 0:0 (koniec) | | | BKS Stal – Ruch II | 2:1 (koniec) |
finał
Stal Rzeszów
3:2
(2:0)
Chełmianka Chełm
90+3
|
Po golu gorącą na boisku! Starcie zawodników obu zespołów w środku pola! Arbiter musi rozdzielać graczy i kara ostatecznie Mace i Kobiałkę żółtymi kartonikami.
|
|
90+1
|
Kartka dla Suswama za faul w szesnastce.
|
|
86
|
Brzydki faul A. Barana w okolicach 35 metra i pierwsza żółta kartka dla gracza Stali w tym spotkaniu.
|
|
83
|
Brzydki faul w środku pola Grzywny i zostaje ukarany żółtą kartką.
|
|
40
|
Brzydki teraz faul w środku pola Wójcika i mamy pierwszą w tym spotkaniu żółtą kartkę.
|
Gole:
4. Prędota, 16. Prędota, 76. Maca – 80. Wójcik, 90+2. Prytuliak (kar.)
Sędziowie: Piotr Kozłowski
Widownia:
Kartki: 86. Baran (STL), 90+1. Suswam (STL), 90+3. Maca (STL) – 40. Wójcik (CHM), 83. Grzywna (CHM), 90+3. Kobiałka (CHM)
Spudłowany karny!:
Stal Rzeszów:
Kaszuba- Hus, Szybko, Drelich (78' Baran), Suswam- Szczoczarz (62' Szymański), Kanach(83' Zieliński), Szeliga, Maślany- Brocki (73' Maca), Prędota
Rezerwowi: Korziewicz- Baran, Maca, Szymański, Wójcik, Zieliński
Zmiany:
Trener:
Chełmianka Chełm: Pawlak- Mazurek, Grzywna,Bednarek, Kwiatkowski, Fornal, Kobiałka, Wójcik, Tomalski, Jankowski, Prytuliak
Rezerwowi: Kowalki- Sołtysiuk, Wacewicz, Koprucha
Zmiany:
Trener:
Rezerwowi: Korziewicz- Baran, Maca, Szymański, Wójcik, Zieliński
Zmiany:
Trener:
Chełmianka Chełm: Pawlak- Mazurek, Grzywna,Bednarek, Kwiatkowski, Fornal, Kobiałka, Wójcik, Tomalski, Jankowski, Prytuliak
Rezerwowi: Kowalki- Sołtysiuk, Wacewicz, Koprucha
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Piotr Kozłowski
Widownia:
Kamil Marut
@K_Marut