FC Barcelona – Bayer 2:1 (koniec) | BATE – AS Roma 3:2 (koniec) | Bayern – Dinamo Z. 5:0 (koniec)
Arsenal – Olympiakos 2:3 (koniec) | Maccabi T.A. – Dynamo Kij. 0:2 (koniec) | Porto – Chelsea 2:1 (koniec)
Lyon – Valencia 0:1 (koniec) | Zenit – Gent 2:1 (koniec)
BATE Borysów
3:2 (3:0)
AS Roma
Wtorek 29.09.2015, 20:45 • Borisov-Arena, Borysów • Liga Mistrzów UEFA • Grupa E

Z naszej strony to już na dzisiaj wszystko! Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne piłkarskie emocje do relacji Lajfy.com! (22:43:20)
    Mamy sporą niespodziankę w Borysowie:

Mało kto mógł się spodziewać takiego rozstrzygnięcia w tym spotkaniu. Ostatecznie to BATE Borysów sięga po komplet punktów, a Rzymianie wracają do stolicy Włoch z niczym. Warto podkreślić jednak, że podopieczni Garcii w drugiej odsłonie zdołali zdobyć dwie bramki i zbliżyli się do wywalczenia choćby oczka. Bramki dla miejscowych zdobywali dzisiaj Stasević oraz dwie Mladenović. Z kolei w AS Romie na listę strzelców wpisywali się: Gervinho oraz Torossidis. Za nami naprawdę niesamowity spektakl piłkarski!

90+4

90+3
    Falque i Nainggolan starają się rozmontować defensywnę rywali na lewej stronie boiska. Jak się okazało kompletnie nieumiejętnie.

90+2
    Swoją szansę w końcówce otrzymuje jeszcze Soleri. Zmienia on niewidocznego Florenziego.

90+1
    Mecz potrwa jeszcze cztery minuty. Jest to zdecydowanie bardzo dobra informacja dla gości. Uderzenie Wołodko z dystansu mija bramkę Szczęsnego.

90
    Dubra otrzymuje jeszcze żółtą kartkę za zbyt długie wprowadzanie piłki do gry.
    90. Gervinho (ASR)

90
    Gervinho otrzymał świetne podanie na piętnastym metrze i obrócił się z rywalem na plecach. W finalnym momencie uderzył jednak zdecydowanie zbyt słabo.

90
    Jeszcze raz z dobrej strony pokazał się na skrzydle Salah i przyspieszył akcję swojego zespołu. Jego partner nie przejął jednak futbolówki.

89
    Za moment dowiemy się o ile minut sędzia zdecyduje się przedłużyć to spotkanie. Powinno to być około 3-4 minuty dodatkowe.
    Vassílios Torossídis (ASR)

87
    Manolas teraz pomylił się w ocenie toru lotu piłki i zagrał ją ręką, za co otrzymuje napomnienie.

87
    A. Wołodko tym razem wchodzi na murawę, a zastępuje zmęczonego Nikolicia.

87
    Coraz mniej czasu pozostaje gościom na doprowadzenie do wyrównania. BATE broni się całą drużyną na własnej połowie boiska.

86
    Falque stara się na wszelkie sposoby zdobyć dzisiaj swoją bramkę. Pięknie złożył się tym razem do przewrotki, ale wyraźnie chybił.

85
    Wołodko kończy swój udział w tym spotkaniu. Zastępuje go Ryas.

Dawid Czempisz

Gole: 8. Stasevič, 12. Mladenović, 31. Mladenović – 66. Gervinho, 82. Torossídis

Kartki:   27. N. Milunović (BAT), 90. Dubra (BAT) – 12. Digne (ASR), 46. De Rossi (ASR), 87. Manolás (ASR)

Posiadanie piłki: 42 % : 58 %.
    Strzały celne: 7:8. Strzały niecelne: 3:7. Rzuty rożne: 1:8. Spalone: 3:4. Foule: 16:8.
    BATE Borysów: Czernik – D. Poljakov, Dubra, N. Milunović, Mladenović – Nikolić (87. A. Wołodko), Jabłonskij – Stasevič (C), Gordejčuk (72. Hleb), M. Wołodko (85. Ryas) – Signiewicz.
    Zmiany: Soroko – Karnickij, A. Wołodko, Aleksijewicz, Ryas, Hleb, Jevtić.

AS Roma: Szczęsny – Florenzi (90+2. Soleri), Manolás, De Rossi (C), Digne – Pjanić, Nainggolan, Vainqueur (39. Falqué) – Iturbe (46. Torossídis), Gervinho, Salah.
    Zmiany: De Sanctis – Castan, Sisenando Maicon, Torossídis, Falqué, Uçan, Soleri.

Sędzia główny: Mark Clattenburg
    Asystenci: Simon Beck, Jake Collin
    Techniczny: Peter Kirkup