Sampdoria – Hellas Verona 4:1 (koniec) | Juventus – Atalanta 2:0 (koniec) | AC Milan – Sassuolo 2:1 (koniec)
Udinese – Frosinone 1:0 (koniec) | Fiorentina – AS Roma 1:2 (koniec) | Lazio – Torino 3:0 (koniec)
Chievo – Napoli 0:1 (koniec)
Juventus FC
2:0 (1:0)
Atalanta BC
Niedziela 25.10.2015, 15:00 • Juventus Stadium, Turyn • Włoska Serie A • Runda 9

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (16:53:52)

Juventus pewnie pokonuje Atalantę 2:0! Gospodarze chyba po raz pierwszy zaprezentowali się na miarę oczekiwań i możliwości. Goście byli dziś tylko tłem dla Mistrzów Włoch. Piłkarze Atalanty nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Buffona!

90+2

90+1
    Masiello w ostatniej chwili blokuje potężny strzał Pogby.

90
    Dwie minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Sami Khedira, na boisku pojawia się Stefano Sturaro.

87
    Niewiele dzieje się na murawie w ostatnim czasie. Obie drużyny wyczekują końca tego spotkania.

85
    Niedokładne podanie Moraty w kierunku Pogby. Zorientował się w zamiarach rywali Masiello.

84
    Gospodarze nie spieszą się. Juve zamknęło rywali na ich własnej połowie i prowadzi atak pozycyjny.

82
    Dużo niedokładności z obu stron w tych ostatnich minutach. Gra toczy się w środkowej części boiska.

81
    Niecałe dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Goście jak na razie bez celnego strzału na bramkę Buffona.
    79. Rzut karny

79
    Paul Pogba fatalnie uderzył z rzutu karnego, jego lekki strzał broni Sportiello!
    78.

78
    Paletta fauluje rywala we własnym polu karnym, rzut karny dla Juve!

78
    Przerwa w grze. Ostro potraktowany przez rywala Padoin, potrzebna będzie pomoc medyczna.
    77. Gospodarze coraz bliżej trzeciej bramki, zapowiada się ciekawa końcówka tego spotkania.

76
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Mario Mandžukić, na boisku pojawia się Álvaro Morata.

75
    Gospodarze bardzo spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie. Piłkarze z Bergamo ustawiają się na własnej połowie.