AZS Wałbrzych – AZS Wrocław 0:6 (koniec)
AZS PWSZ Wałbrzych
0:6 (0:3)
KS AZS Wrocław
Środa 04.11.2015, 14:00 • Stadion 1000-lecia w Wałbrzychu • Puchar Polski Kobiet • 1/8 finału

Dziękujemy za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na stronie Lajfy.com. (15:55:30)

Wrocławianki perfekcyjnie wykorzystały brak wielu zawodniczek w podstawowym składzie wałbrzyszanek, a rezerwowe zawodniczki nie były w stanie zastąpić zawodniczek pierwszego składu, stąd taki wynik. Wałbrzyszanki grały bardzo nieskutecznie i niedokładnie, a świetnie z tego skorzystały zawodniczki gości i zagrają w ćwierćfinale PP kobiet z Medykiem Konin.

AZS PWSZ Wałbrzych został rozgromiony na swoim stadionie przez AZS Wrocław aż 0:6! Hat-tricka skompletowała Dominika Grabowska, dwie bramki zdobyła Joanna Wróblewska, a jedno trafienie zaliczyła Karolina Gradecka.

90+2

90+1
    Gol dla AZS-u Wrocław!
    Strzelcem bramki KAROLINA GRADECKA.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Joanny Wróblewskiej nogę dostawiła Karolina Gradecka i ustaliła wynik spotkania na 0:6!

90
    Z ostrego kąta mocno strzelała Anita Turkiewicz, ale znów dobrą interwencją popisała się Daria Antończyk!

89
    Strzelcem bramki JOANNA WRÓBLEWSKA.

Akcja na jeden kontakt gości i JOANNA WRÓBLEWSKA dostawiła tylko nogę i zdobyła bramkę na 0:5!

88
    Po dobrym podaniu od Marty Cichosz z 13 m strzelała Joanna Maciukiewicz, na szczęście dla wałbrzyszanek świetnie obroniła Daria Antończyk!

85
    Po prostopadłej piłce od Magdaleny Konopki, bliska dojścia do sytuacji jeden jeden z bramkarką była Jessica Pluta, ale za wcześnie oddała strzał z dalszej odległości i spokojnie obroniła Aleksandra Brzezina.

84
    Oliwia Maciukiewicz w polu karnym przeciwnika zamiast strzelać.... nabiła Natalię Lipka i od bramki zaczęła Daria Antończyk.

82
    Od kilku minut coraz częściej na połowie przeciwnika przebywają wałbrzyszanki, niestety nie mogą dojść nawet do pola karnego przez dobrą współpracę obrończyń gości.

79
    Po centrze z prawej strony Moniki Koziarskiej z 8 m strzelała Oliwia Maciukiewicz, ale wysoko nad poprzeczką.

77
    Z narożnika pola karnego potężnie uderzała wprowadzona przed chwilą Natalia Lipka, jednak bardzo daleko od bramki AZS-u PWSZ Wałbrzych.

77
    Zmiana w drużynie KS AZS Wrocław: z boiska schodzi Karolina Ostrowska, na boisku pojawia się Natalia Lipka.

76
    Świetna indywidualna akcja Marty Cichosz, która ograła 4 zawodniczki gospodyń, niestety dla wrocławianek oddała za słaby strzał, by pokonać Darię Antończyk, która pewnie złapała futbolówkę.

72
    Wałbrzyszanki nadal grają bardzo słabo, AZS Wrocław już czeka na koniec meczu. Spotkanie ogółem jest dużo słabsze niż w pierwszej połowie i poza golem w 52 min. nie działo się do tej pory nic ciekawego po przerwie i nie zapowiada się, by było lepiej.

69
    Spalony: Dominika Dereń.

67
    Zmiana w drużynie KS AZS Wrocław: z boiska schodzi Monika Koziarska, na boisku pojawia się Oliwia Maciukiewicz.

Radosław Radczak

Gole: 23. Wróblewska, 28. Grabowska, 42. Grabowska, 52. Grabowska, 89. Wróblewska, 90+1. Gradecka

Kartki:   7. Aszkiełowicz (WAł)

AZS PWSZ Wałbrzych: Daria Antończyk – Weronika Aszkiełowicz (46. Oliwia Mrozińska), Katarzyna Konat, Magdalena Konopka, Katarzyna Iwańczuk – Anna Rędzia (46. Natalia Staranowicz), Katarzyna Brzeska (46. Aleksandra Wójcik), Nikola Żurawska, Julia Kowalczyk (37. Natalia Choińska), Sofia Gonzales (46. Aleksandra Mazurek) – Jessica Pluta.
    Zmiany: Julia Furmańska, Patrycja Urbańska

KS AZS Wrocław: Anna Bocian (58. Aleksandra Brzezina) – Anita Turkiewicz, Małgorzata Grec, Karolina Gradecka, Joanna Wróblewska – Karolina Ostrowska (77. Natalia Lipka), Dominika Grabowska (58. Joanna Olszewska), Monika Koziarska (67. Oliwia Maciukiewicz), Marta Cichosz, Dominika Dereń – Joanna Zalwowska (67. Małgorzata Korda).
    Zmiany: Maria Zbyrad.

Sędziowie: Magdalena Figura (główna), Agnieszka Bobowska (asystent 1), Kamilla Płaza (asystent 2)