Watford – Man Utd 1:2 (koniec) | West Bromwich – Arsenal 2:1 (koniec) | Everton – Aston Villa 4:0 (koniec)
Swansea – Bournemouth 2:2 (koniec) | Newcastle – Leicester 0:3 (koniec) | Chelsea – Norwich 1:0 (koniec)
Southampton – Stoke 0:1 (koniec) | Man City – Liverpool 1:4 (koniec)
West Bromwich Albion F.C.
2:1 (2:1)
Arsenal F.C.
Sobota 21.11.2015, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Angielska Premier League • Runda 13

Oczywiście to Arsenal miał ogromną przewagę w posiadaniu piłki, jak i akcji stworzonych pod bramką Myhilla. W ostateczności liczy się jednak wynik, a ten premiuje gospodarzy.
    Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na naszym portalu! A przed nami kilka smakowitych kąsków na wieczór! (18:04:10)

Londyńczycy mają nad czym płakać! Nie dość, że pierwsi objęli prowadzenie, to jeszcze w końcówce meczu zmarnowali jedenastkę dającą remis! A kto wie, jakby potoczyły się kolejne minuty z Arsenalem na fali po zdobyciu gola?
    West Brom zagrało dzisiaj kapitalne zawody i to gospodarze cieszą się z bardzo ważnego zwycięstwa!
    Historyczne zwycięstwo West Brom nad Arsenalem! 3 punkty zostają na The Hawthorns!

90+5

90+4
    Koscielny w dość ekwilibrystyczny sposób przerzucił piłkę nad obrońcami, ale zabrakło tam jego partnerów! Futbolówka zostaje wybita ponownie pod nogi Kocielnego, który uderza w dobrze ustawionego bramkarza!

90+3
    Bellerin dośrodkowuje, ale wrzutka zostaje zatrzymana głową przez obrońcę! Była okazja do ponowienia przez Bellerina, ale tym razem to Myhill kończy akcję rywali! Ostatnia minuta!

90+2
    Miejscowi kibice powoli świętują na trybunach! My musimy jeszcze poczekać, bo tutaj jeszcze wiele może się wydarzyć! Arsenal rusza z kolejną akcją.

90+1
    Campbell domaga się od sędziego podyktowania rzutu rożnego, ale to gospodarze wznowią grę od bramki! Campbell miał jednak rację. W dodatku Myhill dostaje kartkę za opóźnianie gry.

90+1
    4 minuty dłużej potrwa dzisiejsze spotkanie!

90
    Giroud skakał do piłki w polu karnym, ale niczego tam nie wskórał. Ponowienie dośrodkowania na Francuza, ale to Myhill łapie piłę!

89
    Oj będą emocje do ostatniego gwizdka sędziego! West Brom także stara się jeszcze zaatakować i oddalić grę od własnej bramki. Popełniają jednak błąd gospodarze.

88
    Ostatnie minuty i wręcz rozpaczliwa ofensywa Arsenalu, który chwyta się wszystkich możliwych sposobów! Myhill pewnie wyłapuje dośrodkowanie z narożnika boiska!

86
    Jeszcze rozpędzają się teraz gospodarze i Rondon ucieka praktycznie całej defensywie Arsenalu! Jest jednak przewinienie napastnika WBA na Mertesackerze!

85
    Z taką skutecznością Arsenal nie może liczyć na zdobycz punktową przeciwko West Brom! Gospodarze po takich akcjach mogą się już czuć bardzo pewnie! Mieć rzut karny w takiej minucie i go spudłować!

84
    Ależ fatalny błąd Cazorli, który poślizgnął się zaraz przed piłką i niesamowicie przestrzelił jedenastkę! Cieszy się cała ekipa WBA!

83
    Alexis Sanchez przytrzymywany przez Brunta w polu karnym i mamy dodatkowo żółtą kartkę! Czy goście doprowadzą do wyrównania?

83
    Mamy rzut karny dla Arsenalu!

81
    Jedno może cieszyć, że zawodnicy przestali się głupio faulować. Mamy teraz czystą, lecz bardzo powolną grę. Chyba opadli już z sił jedni i drudzy.

80
    Ostatnie 10 minut tego spotkania, które wciąż jest dość emocjonujące! Czy Arsenal będzie stać na chociażby punkt na The Hawthorns?