Jagiellonia – Korona | 1:0 (koniec) | | | Legia – Śląsk | 1:0 (koniec) | | | Górnik Ł. – Ruch | 0:3 (koniec) |
Rozwój – Olimpia G. | 0:2 (koniec) | | | Wigry – GKS K. | 0:1 (koniec) | | | Chrobry – MKS Kluczbork | 5:1 (koniec) |
Bytovia – Sandecja | 1:0 (koniec) |
Siarka T. – Puszcza | 0:1 (koniec) | | | Okocimski – Raków | 3:1 (koniec) | | | Znicz – Radomiak | 4:2 (koniec) |
ROW Rybnik – Olimpia Z. | 1:1 (koniec) | | | Wisła Pu. – GKS T. | 3:0 (koniec) | | | Stal M. – Polonia B. | 4:3 (koniec) |
Kotwica – Błękitni | 2:1 (koniec) |
Watford – Man Utd | 1:2 (koniec) | | | West Bromwich – Arsenal | 2:1 (koniec) | | | Everton – Aston Villa | 4:0 (koniec) |
Swansea – Bournemouth | 2:2 (koniec) | | | Newcastle – Leicester | 0:3 (koniec) | | | Chelsea – Norwich | 1:0 (koniec) |
Southampton – Stoke | 0:1 (koniec) | | | Man City – Liverpool | 1:4 (koniec) |
Bologna – AS Roma | 2:2 (koniec) | | | Juventus – AC Milan | 1:0 (koniec) |
Sociedad – Sevilla | 2:0 (koniec) | | | Real Madryt – FC Barcelona | 0:4 (koniec) | | | RCD Espanyol – Malaga | 2:0 (koniec) |
Valencia – Las Palmas | 1:1 (koniec) | | | Deportivo – Celta Vigo | 2:0 (koniec) |
Borussia M. – Hannover | 2:1 (koniec) | | | Wolfsburg – Werder | 6:0 (koniec) | | | Eintracht – Bayer | 1:3 (koniec) |
FC Koln – Mainz | 0:0 (koniec) | | | Stuttgart – Augsburg | 0:4 (koniec) | | | Schalke 04 – Bayern | 1:3 (koniec) |
Zagłębie L. – Górnik Łęczna | 0:1 (koniec) |
Lorient – PSG | 1:2 (koniec) | | | Monaco – Nantes | 1:0 (koniec) | | | Guingamp – Toulouse | 2:0 (koniec) |
Troyes – Lille | 1:1 (koniec) | | | Montpellier – Reims | 3:1 (koniec) |
Ołomuniec – Dukla | 0:0 (koniec) | | | Slovacko – Slavia | 0:2 (koniec) | | | Příbram – Zlín | 1:2 (koniec) |
Bohemians – Banik | 3:1 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Mlada | 1:0 (koniec) |
Rużomberok – AS Trencin | 0:3 (koniec) | | | Senica – MSK Żilina | 2:0 (koniec) | | | Spartak Myj. – Zeleziarne | 2:1 (koniec) |
Moravce-Vrable – Skalica | 3:1 (koniec) |
Gać – Polkowice | 1:2 (koniec) |
Stal Rz. – Resovia | 2:1 (koniec) |
Start M. – Rodło | 1:4 (koniec) |
finał
FC Zenit Sankt Petersburg
3:0
(1:0)
FC Ural Jekaterynburg
Gole:
12. Garay, 76. Dziuba (Hulk), 89. Javi García (Hulk)
Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
Strzały celne: 10:3. Strzały niecelne: 2:2. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 2:5. Foule: 16:17.
Sędziowie: Karasev – Averjanov, Kalugin
Widownia:
Kartki: 55. Szatow (PET), 81. Jusupov (PET) – 48. Martynovič (URA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
Strzały celne: 10:3. Strzały niecelne: 2:2. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 2:5. Foule: 16:17.
FC Zenit Sankt Petersburg:
Łodygin – Smolnikow (66. Aniukow), Lombaerts, Garay, Criscito – Witsel, Javi García – Jusupov, Danny (67. Hulk), Szatow (83. Riazancew) – Dziuba.
Zmiany: Małafiejew, M. Keržakov – Aniukow, Riazancew, Hulk, Neto, Tkačuk, Jarošenko, Zujev, Dolgov, Jevsejev.
Trener:
FC Ural Jekaterynburg: Żewnow – Dancev, Martynovič, Fontanello, Jemeljanov – Fidler, Sapeta (76. Gognijev) – Manučarjan (83. Bilonog), Acevedo, Kulakov – Stavpec (46. Burmistrov).
Zmiany: Šubin, Arapov – Chozin, Novikov, Gognijev, Gorbaněc, Burmistrov, Dorožkin, Bilonog.
Trener:
Zmiany: Małafiejew, M. Keržakov – Aniukow, Riazancew, Hulk, Neto, Tkačuk, Jarošenko, Zujev, Dolgov, Jevsejev.
Trener:
FC Ural Jekaterynburg: Żewnow – Dancev, Martynovič, Fontanello, Jemeljanov – Fidler, Sapeta (76. Gognijev) – Manučarjan (83. Bilonog), Acevedo, Kulakov – Stavpec (46. Burmistrov).
Zmiany: Šubin, Arapov – Chozin, Novikov, Gognijev, Gorbaněc, Burmistrov, Dorožkin, Bilonog.
Trener:
Sędziowie: Karasev – Averjanov, Kalugin
Widownia:
Strzelcem bramki JAVI GARCÍA. Asysta Hulk.
Strzelcem bramki ARTIOM DZIUBA. Asysta Hulk.