Olimpia-Beskid – Młyny Stoisław 21:26 (koniec) | KPR J.G. – SPR Pogoń 20:23 (koniec) | EKS Start – AZS Łączpol 32:23 (koniec)
KPR Jelenia Góra
20:23 (12:9)
SPR Pogoń Szczecin
Sobota 21.11.2015, 17:00 • Park Sportowy ul. Złotnicza 12, Jelenia Góra • PGNiG Superliga kobiet • 11. kolejka

Koniec meczu. (20:23) (18:31:36)

60
    Wynik pozostaje jednak bez zmian. Mimo dobrej pierwszej połowy KPR przegrywa całe spotkanie trzema bramkami i notuje komplet porażek pierwszej rundy zasadniczej w sezonie 2015/2016. Najlepsza dziś Mączka to za mało na wygranie spotkania. W Pogoni świetnie spisywała się Kamila Szczecina. W drugiej połowie przebudzenie Pogoni dało jej zwycięstwo. Pozostaje mi zaprosić na kolejne spotkania online. Dziękuję za uwagę. (20:23)

60
    Ostatnia minuta spotkania i atak pozycyjny Pogoni Szczecin. (20:23)

59
    Grobelska opuszcza plac gry. (20:23)

59
    Wygląda to na poważną kontuzję Dominiki. (20:23)

59
    Grobelska faulowana przy rzucie po szybkiej kontrze. (20:23)

58
    Pogoń zagra dwie minuty w osłabieniu. (20:23)

57
    Dwie bramki różnicy, choć teraz seria błędów po obu stronach. (20:22)

54
    Ponownie KPR w ataku i faul na Oreszczuk. Rzut karny. (18:22)
    53
    Jasińska i gol kontaktowy. (17:22)

Timeout dla gospodarzy. (17:22)

51
    Pogoń zaczyna grać jak Pogoń. Zaczeły działać przechwyty i uruchomiona została dobra gra obronna do tego skuteczność Szczeciny i pięć bramek przewagi. (17:22)
    50
    Gadzina i już cztery bramki różnicy. (17:21)
    49
    Niedokładności po stronie KPR i Szczecina trafia kolejny raz do siatki Demiańczuk. (17:19)
    47
    Druga bramka Joanny Gadziny w tym meczu. Pogoń prowadzi już dwiema bramkami. (17:19)

Sylar

KPR Jelenia Góra: Pękalska, Nowicka, Grobelska, Mączka, Tomczyk, Uzar, Hoffman, Kobzar, Załoga, Jasińska, Kanicka, Oreszczuk, Fijałkowska, Bilenia, Demiańczuk, Michalak. TRENER: Alicja Łukasik i Krzysztof Szymków.
    SPR Pogoń Szczecin: Sabała, Noga, Szczecina, Głowińska, Płaczek, Królikowska, Stasiak, Kozłowska, Masna, Zimny, Koprowska, Zawistowska, Kochaniak, Jashchuk, Gadzina, Orowicz. TRENER: Adrian Struzik.

Sędziowie: Piotr Radziszewski