Rozwój – Olimpia G. 0:2 (koniec) | Wigry – GKS K. 0:1 (koniec) | Chrobry – MKS Kluczbork 5:1 (koniec)
Bytovia – Sandecja 1:0 (koniec)
Wigry Suwałki
0:1 (0:0)
GKS Katowice
Sobota 21.11.2015, 16:00 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga • Runda 18

Dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejne w lajfy.com! (17:54:11)

GKS Katowice zasłużył na wygraną po tym jaką przewagę miał w drugiej połowie. Goście dosłownie zmiażdżyli gospodarzy w ostatnim kwadransie. Trzy punkty dla Gieksy zapewnia Goncerz strzałem rozpaczy z dystansu w doliczonym czasie gry!

90+3

90+2
    Gol dla Katowic!
    I kolejny atak Gieksy jednak się powiódł! GONCERZ decyduje się na strzał zza pola karnego i piłka trafia do siatki tuż przy dalszym słupku!

90+1
    Kolejna dogodna okazja Gieksy w samej końcówce! Tym razem Trochim strzela obok bramki po dośodkowaniu z prawego skrzydła.

90
    Sędzia dolicza trzy minuty do podstawowego czasu gry.

89
    Kolejna fantastyczna okazja Gieksy! Wichtowski podaje do Trochima ale napastnik Gieksy nie wykorzystał błędu zawodnika Wigier i strzelił obok bramki.

88
    Strzał Burkardta z dystansu! Salik wypuszcza piłkę przed siebie ale zawodnicy Gieksy nie zdążyli z dobitką.

87
    Trochim uderza sprzed pola karnego! Piłka mija dalszy słupek bramki Wigier w odległości jednego metra!

84
    W drugiej połowie zdecydowaną przewagą mają goście. Trwa nieustanny atak zawodników z Katowic.

81
    Co za szansa Gieksy! Frańczak uderza z wielką mocą zza pola karnego wprost w poprzeczkę bramki Wigier. Trochim jeszcze dobija piłkę ale z trzech metrów przenosi piłkę ponad poprzeczką!

79
    Seria dośrodkowań Gieksy w pole karne ale piłka po żadnym z nich nie trafiła pod nogi piłkarzy przyjezdnych.

78
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Gąska, na boisku pojawia się Makaradze.

77
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Bębenek, na boisku pojawia się Leimonas.

74
    Dośrodkowanie Pietrzaka z rzutu wolnego w pole karne ale piłka wylądowała poza boiskiem. Nieudane zagranie.

73
    Poprzeczka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu zawodnika Gieksy! Było blisko!

72
    Akcja Czerwińskiego na prawym skrzydle, który próbował dośrodkować w pole karne ale jego uderzenie zotało zablokowane przez Ruszkula.

71
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Atanacković, na boisku pojawia się Ruszkul.

70
    Rzut wolny Gieksy pod linią boczną na połowie rywali. Duda dośrodkowuje w pole karne ale obrońcy Wigier zdołali wybić piłkę.

Adrian Piekarski

Gole: 90+2. Goncerz

Kartki:   27. Czerwiński (KAT)

Wigry Suwałki: Karol Salik – Artur Bogusz, Adrian Karankiewicz, Aleksandar Atanacković, Łukasz Moneta, Bartłomiej Kalinkowski, Maciej Wichtowski, Jakub Bartkowski (k), Damian Gąska, Kamil Adamek, Łukasz Hanzel
    Zmiany: Hieronim Zoch, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Mateusz Żebrowski, Robert Hirsz

GKS Katowice: Mateusz Kuchta – Alan Czerwiński, Grzegorz Goncerz, Maciej Bębenek, Krzysztof Wołkowicz, Sławomir Duda, Oliver Praznovsky, Łukasz Pielorz, Adrian Jurkowski, Adrian Frańczak, Bartosz Iwan
    Zmiany: Rafał Dobroliński, Rafał Pietrzak, Dariusz Zapotoczny, Paweł Szołtys, Filip Burkhardt, Povilas Leimonas, Wojciech Trochim

Sędziowie: Wojciech Krztoń (główny), Michał Pierściński, Paweł Ratuszny, Marcin Szczerbowicz (techniczny)