Siarka T. – Puszcza 0:1 (koniec) | Okocimski – Raków 3:1 (koniec) | Znicz – Radomiak 4:2 (koniec)
ROW Rybnik – Olimpia Z. 1:1 (koniec) | Wisła Pu. – GKS T. 3:0 (koniec) | Stal M. – Polonia B. 4:3 (koniec)
Kotwica – Błękitni 2:1 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
1:1 (0:1)
Olimpia Zambrów
Sobota 21.11.2015, 15:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • Runda 18

Po bardzo przeciętnym meczu ROW remisuje z Olimpią 1:1. Obie drużyny nie zagrały dzisiaj porywającego spotkanie, choć z przebiegu gry bardziej z remisu zadowoleni są zapewne piłkarze z Zambrowa, którzy w drugiej połowie w znacznym stopniu oddali inicjatywę i cofnęli się na własną połowę.

89
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Lemanek, na boisku pojawia się Pomorski.

87
    Ależ było blisko! Piłka po strzale głową Muszalika trafia w słupek. Będzie jeszcze corner dla miejscowych.

85
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Hryszko, na boisku pojawia się Grzybowski.

81
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Płonka, na boisku pojawia się Siwek.

71
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Gładkowski.

68
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Szymański, na boisku pojawia się Twardowski.

65
    Dziemidowicz faulem zatrzymuje szarżującego prawym skrzydłem Mandrysza.

63
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Jaroszewski, na boisku pojawia się Popiela.

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Jary (KS ROW 1964 Rybnik).

53
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Dzienis, na boisku pojawia się Buzun.

52
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    W zamieszaniu pod polem karnym Konckiego po rzucie rożnym najlepiej odnalazł się SZYMON JARY, który z kilku metrów pakuje piłkę do siatki rywali i doprowadza do wyrównania!

Po pierwszej połowie Olimpia prowadzi 1:0. Jak na razie jesteśmy świadkami bardzo przeciętnego meczu. Obie drużyny próbują przedostać się pod bramkę rywali, ale większość czasu rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

Za kilkanaście minut rozpocznie się druga połowa, zostańcie z nami!

20
    Gol dla Olimpii Zambrów!
    Dokładne podanie w pole karne gospodarzy do KAMILA ZAPOLNIKA, który poradził sobie z obrońcami ROW-u i z kilku metrów pokonał Procka!

14
    Ależ było blisko! Spod linii końcowej dogrywał piłkę Nowak, minął się jednak z futbolówką Mandrysz, to powinna być bramka!