Nadwiślan – Stal S. W. 2:2 (koniec) | Legionovia – Gryf 1:1 (koniec)
Legionovia Legionowo
1:1 (0:1)
Gryf Wejherowo
Niedziela 22.11.2015, 13:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • Runda 18

Mimo wielu sytuacji podbramkowych Legionovia tylko zremisowała z Gryfem Wejherowo 1:1. Goście po strzelonej bramce skupili się na obronie wyniku i wyprowadzali nieliczne kontry. Ostatnie minuty grali w osłabieniu, co wykorzystali gospodarze i doprowadzili do remisu. W ostatnich minutach żadnej ze stron nie udało się przechylić szali na swoją stronę. (14:57:35)

90+4

90+3
    Kowalski przerywa kontrę Legionovii.

90+2
    Gol dla Legionovii!
    Jankowski pewnie pokonuje Ferrę z rzutu karnego strzelając w lewy róg bramki.

90+1
    Rzut karny dla Legionovii po faulu na Kitlińskim.

90
    Cztery minuty zostaną doliczone.

90
    Kitliński w doskonałej sytuacji z 15 metrów trafia wprost w bramkarza gości,

89
    Goście nie spieszą się ze wznowieniem gry z autu.

88
    Grudniewski kasuje kontratak gości.

86
    Za zagranie piłki ręką drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymuje Dampc.

86
    Strzał głową Leusteka po dośrodkowaniu Villaescusy broni pewnie Ferra.

85
    Faul Osłowskiego na Kwiatkowskim. Będzie kolejne dośrodkowanie w pole karne gości.

84
    Nieudana akcja Leusteka i od autu zaczną goście.

83
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Ziąbski, na boisku pojawia się Kitliński.

82
    Faul Kwiatkowskiego na Osłowskim na połowie gospodarzy.

81
    Obrońcy Legionovii wybijają piłkę na aut.

80
    Pierwszy rzut rożny dla gości po przerwie.

79
    Świetne podanie Kwiatkowskiego do Tlagi. Ten w sytuacji sam na sam strzela na bramkę gości, ale bardzo dobrze broni Ferra.