Borussia M. – Bayern 3:1 (koniec) | Hamburg – Mainz 1:3 (koniec) | FC Koln – Augsburg 0:1 (koniec)
Hertha – Bayer 2:1 (koniec) | Ingolstadt – Hoffenheim 1:1 (koniec) | Wolfsburg – Borussia D. 1:2 (koniec)
Borussia Monchengladbach
3:1 (0:0)
Bayern Monachium
Sobota 05.12.2015, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Niemiecka Bundesliga • Runda 15

Niestety Robert Lewandowski kończy kolejny już mecz bez wpisania się na listę strzelców. Swój mecz o 18:30 rozegra Borussia Dortmund i to będzie okazja dla Aubameyanga do kolejnych trafień, a Gabończyk jest w życiowej formie!
    To wszystko na dziś, zapraszamy do reszty relacji na portalu lajfy.com (17:38:12)

Borussia Mönchengladbach stanęła na wysokości zadania i pokazała, że od wielu wielu spotkań ma sposób na mistrzów Niemiec! Przypomnijmy, że już w zeszłym sezonie "Źrebaki" zwyciężyły oraz zremisowały z Bayernem. Teraz połowa sukcesu już jest spełniona.
    Brawa należą się każdemu zawodnikowi Borussii z osobna. W szczególności chyba Sommerowi, który przed przerwą wyprawiał istne cuda w bramce i nie pozwolił Bayernowi objąć prowadzenia.
    Bayern Monachium przegrywa pierwsze spotkanie w tym sezonie w Bundeslidze!

90+4

90+4
    Dostaje jeszcze jedną wrzutkę w pole karne! Niemiec wygrywa bezpośrednią walkę z obrońcą, ale ostatecznie futbolówka opuszcza plac gry! Koniec tego spotkania!

90+3
    Arbiter wciąż nie kończy tego spotkania. Ostatnie słowa należą do przyjezdnych, którzy jednak nie mogą wiele zdziałać. Ponownie Sommer wyłapuje dośrodkowanie z lewego skrzydła!

90+2
    Chyba już nic wielkiego nie wydarzy się na Borussia-Park! Kibice głośno świętują zwycięstwo nad niepokonanymi dotychczas Bawarczykami!

90+1
    Zmiana w drużynie Borussia Mönchengladbach: z boiska schodzi Lars Stindl, na boisku pojawia się Thorgan Hazard.

90+1
    Wendt oddaje piłkę do Drmicia i ponownie pogubiona została defensywa Bayernu! Źle zachował się teraz Drmić, który mógł nawet zdobyć gola!

90
    Sommer rozpoczyna grę od własnej bramki, ale wcale nie będzie się teraz spieszył z rozegraniem tej piłki. Mają swój czas gospodarze! To zwycięstwo z pewnością pójdzie w świat.

88
    Zmiana w drużynie Borussia Mönchengladbach: z boiska schodzi Raffael, na boisku pojawia się Josip Drmić.

87
    Nie będzie jednak całego sezonu Bayernu Monachium bez porażki. W przedmeczowej zapowiedzi wspominałem, że Borussia to idealny kandydat do zatrzymania mistrzów Niemiec i właśnie tego mamy efekt!

86
    Rafinha fauluje Stindla i natychmiast dochodzi do kolejnych kłótni. Zasłużona kartka dla Rafinhii, który nie po raz pierwszy używa dziś ostrego języka. Trybuny już świętują!

85
    Zmiana w drużynie Borussia Mönchengladbach: z boiska schodzi Mahmoud Dahoud, na boisku pojawia się Marvin Schulz.

84
    Kolejne dośrodkowania penetrują szesnastkę Borussii, ale Sommer świetnie uprzedza wbiegającego rywala! Reaguje trener Schubert, który wprowadza pierwszą zmianę.

83
    Przyjezdni nie zamierzają położyć się przed ekipą z Gladbach! Czekają nas jeszcze naprawdę gorące minuty, a Ribery wprowadził mnóstwo ożywienia po stronie gości!
    81. Franck Ribéry (BAY)

81
    Gol dla Bayernu!

9 miesięcy bez kontaktu z piłką nożną, a FRANCK RIBÉRY już notuje swoje trafienie! Kapitalnie rozegrali tę akcję Bawarczycy i Francuzowi nie pozostało nic innego, jak pokonać Sommera! Jeden gol odrobiony!

80
    Zostaje ostatnie 10 minut nadziei Bayernu na strzelenie aż trzech goli! Czy to w ogóle jest możliwe? Borussia nie przestaje wypełniać swoich zadań w defensywie, kapitalny mecz gospodarzy.