West Bromwich – Bournemouth 1:2 (koniec) | Stoke – Crystal Palace 1:2 (koniec) | Everton – Leicester 2:3 (koniec)
Man Utd – Norwich 1:2 (koniec) | Chelsea – Sunderland 3:1 (koniec) | Southampton – Tottenham 0:2 (koniec)
Newcastle – Aston Villa 1:1 (koniec)
Southampton F.C.
0:2 (0:2)
Tottenham Hotspur
Sobota 19.12.2015, 16:00 • St Mary's Stadium, Southampton • Angielska Premier League • Runda 17

To wszystko na dziś, zapraszamy do pozostałych relacji na portalu lajfy.com! (18:04:30)

W drugiej połowie nie wydarzyło się już zbyt wiele i ostatecznie Tottenham utrzymuje zaliczkę z pierwszej odsłony! Londyńczycy przełamują się więc i zdobywają pierwsze 3 punkty od 3 spotkań. Southampton natomiast pozostaje z niczym, a dołek formy wciąż trwa.
    Prezent na święta sprawiają sobie zawodnicy Tottenhamu. 0:2 na St Mary's Stadium.

90+5

90+4
    Ostatnia minuta doliczonego czasu! Pelle przyjmuje piłkę na klatę, ale zabrakło już sił, aby oddać dobry strzał! Lloris wyłapuje i praktycznie przesądza ten mecz!

90+2
    Ależ interwencja Llorisa! Southampton przeprowadza w zasadzie najlepszą akcję w tym spotkaniu i Ward-Prowse uderza w okolice słupka! Chyba wszyscy widzieli już futbolówkę w siatce, ale Lloris wyciąga piłkę praktycznie na linii!

90+1
    Wanyama fauluje Dembélé i arbiter ucina sobie jeszcze pogawędkę z tym piłkarzem. Tottenham rozegra rzut wolny, aby zdobyć jak najwięcej czasu.

90+1
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

90
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Harry Kane, na boisku pojawia się Son Heung-Min.

89
    Bardzo brzydko wygięło się kolano Kane'a, które mogło ulec poważnej kontuzji! Wszystko jednak będzie w porządku i Kane już jest gotowy do gry! Gospodarze rozpoczynają od wrzutu z autu.

88
    Harry Kane leży na murawie i arbiter decyduje się przerwać grę. Będzie chyba dłuższa przerwa po starciu Kane'a z Wanyamą.

87
    Niewiele wiary i powietrza zostało w piłkarzach z Southampton. Dwie bramki do odrobienia pod koniec spotkania, to może zniechęcać. Znacznie łatwiej gra się Tottenhamowi.

86
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Christian Eriksen, na boisku pojawia się Nacer Chadli.

84
    W dodatku coraz częściej atakują londyńczycy! Carroll dopada do piłki na granicy pola karnego i uderza w stronę bramki! Ponownie dobrze interweniuje Gazzaniga, który rozgrywa całkiem dobre zawody!

82
    Czy w drugiej odsłonie zobaczymy jakiekolwiek trafienia? Chyba coraz większa ilość piłkarzy powoli godzi się z wynikiem, że niewiele się tu zmieni.

81
    Eriksen zbliża się z futbolówką w stronę pola karnego rywali, a następnie postanawia na indywidualne zakończenie. Płaski strzał po ziemi nie mógł zaskoczyć dobrze ustawionego Gazzanigi.

80
    Tottenham chyba już nie wypuści tych 3 punktów ze swoich rąk! W dodatku z rzutu wolnego dośrodkowuje Eriksen. Wanyama dokłada nogę i wybija piłkę na rzut rożny! Ostatnie 10 minut dzisiejszej rywalizacji!

79
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Dele Alli, na boisku pojawia się Thomas Carroll.

78
    Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi Jordy Clasie, na boisku pojawia się James Ward-Prowse.