Carpi FC – Udinese 2:1 (koniec) | Fiorentina – Lazio 1:3 (koniec) | AS Roma – AC Milan 1:1 (koniec)
ACF Fiorentina
1:3 (0:1)
S.S. Lazio
Sobota 09.01.2016, 18:00 • Artemio Franchi, Florencja • Włoska Serie A • Runda 19

To wszystko na dziś, zapraszamy do pozostałych relacji na portalu lajfy.com! (20:12:03)

Jakub Błaszczykowski rozegrał w dzisiejszym spotkaniu 54 minuty. Polak spisał się całkiem solidnie, chociaż nie był zbyt widoczny w ofensywie. Pamiętajmy jednak, że Kuba wraca po niedawnej kontuzji.

Lazio zasłużenie wygrywa dzisiejsze spotkanie! Przez całą drugą połowę utrzymywała się jednobramkowa przewaga rzymian i Fiorentina w zasadzie była bezradna w próbach odrobienia.
    Doliczony czas gry to już istne szaleństwo strzeleckie, ale Lazio ani przez chwilę nie było zagrożone przegraną.
    Anderson zapewnia 3 punkty Lazio!

90+7
    90+6. Felipe Anderson (LAZ)

90+6
    Gol dla Lazio!

Niebywałe rzeczy dzieją się teraz na Artemio Franchi! Lazio przeprowadza kolejny atak i teraz już z pewnością zgarnie 3 punkty! Zupełnie osamotniony FELIPE ANDERSON otrzymuje prostopadłe podanie i bez problemu zdobywa swojego 5. gola w tym sezonie!

90+5
    Pasqual jeszcze otrzymuje żółtą kartkę, ale nie ma to teraz większego znaczenia! Czy będziemy świadkami większych emocji?!
    90+4. Facundo Roncaglia (FIO)

90+4
    Gol dla Fiorentiny!

Gospodarzom nagle zaczęło chcieć się strzelać gole? Mamy bramkę kontaktową po strzale FACUNDO RONCAGLII i tutaj może być jeszcze bardzo ciekawie! Lazio chyba trochę zlekceważyło gospodarzy w tej akcji.
    90+2. Sergej Milinković-Savić (LAZ)

90+2

Czego nie wykorzystał Matri, robi SERGEJ MILINKOVIĆ-SAVIĆ! Fatalne zachowanie całej defensywy Fiorentiny, która przepuściła w niebywały sposób Serba! Minął on chyba czterech zawodników i oddał lekki strzał nie pozostawiając szans bramkarzowi!
    Keita Belde był najlepszym zawodnikiem Lazio!

90+1
    Arbiter dolicza aż 6 minut do regulaminowego czasu gry!

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry! Lazio utrzymuje się przy piłce i stara się, aby gra toczyła się jak najdalej od własnej bramki!

88
    Ależ interweniuje teraz Berisha! Rossi oddał kąśliwe uderzenie między zawodnikami, ale poradził sobie z tym golkiper! Czyżby Fiorentina wrzucała drugi bieg?

87
    Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Keita Beldé, na boisku pojawia się Felipe Anderson.
    86. Alessandro Matri fatalnie pudłuje!

86
    Candreva ma przy nodze futbolówkę i oddaje ją Matriemu! Ten miał przed sobą już tylko Tătăruşanu, a i tak nie potrafił wykorzystać takiej sytuacji! Byłoby już po meczu!