GFC Ajaccio – Guingamp 3:0 (koniec) | Rennes – FBBP 01 1:3 (koniec) | Angers – Bordeaux 1:2 (koniec)
Bastia – Sochaux 1:1 (koniec) | PSG – Toulouse 2:1 (koniec)
Paris Saint-Germain
2:1 (0:1)
Toulouse FC
Wtorek 19.01.2016, 21:00 • Parc des Princes, Paryż • Puchar Francji
    To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę.

Po bardzo dobrym spotkaniu Paris Saint Germian pokonuje Toulouse 2:1. Pozycja ligowa obu zespołów w tym starciu nie miała znaczenia. Goście potwierdzili dobrą formę po przerwie zimowej i podobnie jak przed trzema dniami postawili im twarde warunki. Ponownie jednak o jednobramkowej wygranej gospodarzy decyduje gol Ibrahimovica. To Paryżanie dzięki niemu awansują do ćwierćfinału Pucharu Francji! (22:54:24)

90+5

90+4
    Goście mieli jednak jeszcze szansę! Po szybkim natarciu na lewej stronie szesnastki znalazł się Doumbia oddał uderzenie po długim rogu, jednak minimalnie obok bramki !

90+3
    Gospodarze się jednak doskonale bronią. Utrzymują ciężar gry w środku pola.

90
    Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry. Goście mają jeszcze szansę.
    89. Ibrahimović (PSG)

89
    Gol dla PSG!
    Strzelcem bramki ZLATAN IBRAHIMOVIC.

I jednak mamy rozstrzygnięcie w regulaminowym czasie gry! ZLATAN IBAHIMOVIC nie zawodzi! Pewnie wykorzystuje jedenastkę!

89
    Z decyzją tą nie mógł pogodzić się Regattin. Dał temu wyraz w ostrych protestach. Arbiter nie pozwala na takie praktyki i kara go żółtym kartonikiem.
    88. Spajić (TOU)

88
    I niesamowite! Gospodarze wywalczają RZUT KARNY!

Po centrze z lewego skrzydła futbolówkę wypiąstkował Goicochea, dopadł jednak do niej w szesnastce Kurzawa. Tego podcina Spajic i arbiter bez cienia wątpliwości wskazuje na wapno!

85
    PSG chce sprawę rozstrzygnąć w regulaminowym czasie gry. Naciska gości na ich połowie. Czy im się uda?

81
    Już jesteśmy na drugiej stronie! Na 20 metrze znalazł się Lucas oddał mocne uderzenie, które z trudem odbija Goicochea!
    79. Regattin o krok od fantastycznego trafienia:

79
    Niesamowite! Gościom brakowało centymetrów by objąć prowadzenie! Regattin zobaczył wysuniętego z bramki Sirigu postanowił uderzyć z okolic środka boiska! Futbolówkę minęła Włoskiego golkipera, jednak również minimalnie prawy słupek!

76
    PSG o krok od drugiego gola! Po prostopadłym zagraniu Di Marii w polu karnym do futbolówki dopadł Cavani miał przed sobą jedynie wychodzącego Goicochea uderza jednak wprost w niego i ten odbija futbolówkę!

74
    Brzydki teraz faul Davida Luiza i mamy żółty kartonik.

73
    Kolejna roszada wśród gości. W miejsce Braithwaite na boisku pojawia się Sirieix

72
    I groźnie w polu karnym gości! Po centrze Di Marii z lewego skrzydła na długim słupku futbolówkę zgrywał Zlatan, na futbolówkę na 5 metrze nabiegał już Kurzawa próbował uderzenia szczupakiem w ostatniej chwili uprzedza go jeden z defensorów gości i wybija poza szesnastkę!