Norwich – Liverpool 4:5 (koniec) | West Bromwich – Aston Villa 0:0 (koniec) | Sunderland – Bournemouth 1:1 (koniec)
Watford – Newcastle 2:1 (koniec) | Man Utd – Southampton 0:1 (koniec) | Leicester – Stoke 3:0 (koniec)
Crystal Palace – Tottenham 1:3 (koniec) | West Ham – Man City 2:2 (koniec)
Sunderland A.F.C.
1:1 (1:1)
A.F.C. Bournemouth
Sobota 23.01.2016, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League • Runda 23

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (17:56:12)
    Mecz zakończył się remisem 1:1.

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Druga połowa nie przyniosła nam zbyt wielu wrażeń. Wynik został ustalony już w pierwszych 45 minutach. Przypomnijmy, że jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Benik Afobe, natomiast tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Patrick van Aanholt. Warto nadmienić, że bardzo dobry pojedynek rozegrał Artur Boruc. Polski goalkeeper odnotował kilka efektownych, a zarazem efektywnych asyst.

90+4

90+3
    Gospodarze przeprowadzili dynamiczny atak. Wydawało się, że Artur Boruc będzie musiał interweniować, ale ostatecznie został wyręczony przez defensorów. Wyśmienita postawa obrońców A.F.C. Bournemouth.

90+1
    Zmiana w drużynie A.F.C. Bournemouth: z boiska schodzi Junior Stanislas, na boisku pojawia się Glenn Murray.

90
    Sędzia postanowił doliczyć trzy minuty. Stanislas opuszcza murawę. Nie wygląda to dobrze. Zawodnik nie porusza lewą nogą, jest znoszony przez medyków. Miejmy nadzieję, że skończy się tylko na strachu.

89
    Mamy drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu. Przed momentem ukarany został Jones, który bezpardonowo zaatakował nogi Stanislasa. Gracz gości leży na murawie, potrzebna jest pomoc służb medycznych.

88
    Do zakończenia regulaminowego okresu gry pozostały już tylko dwie minuty. Aktualnie w posiadaniu inicjatywy znajduje się drużyna A.F.C. Bournemouth, jednak niewiele z tego wynika.

87
    Zmiana w drużynie Sunderland A.F.C.: z boiska schodzi Jeremain Lens, na boisku pojawia się Jack Rodwell.

86
    Tempo gry znów siadło. Oglądamy dość spokojną rywalizację, ale kto wie – może to jest cisza przed burzą? Trudno stwierdzić. Na razie możemy napisać tylko tyle, że trener Sunderlandu szykuje kolejną zmianę.

85
    Mawiają, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Czy tak będzie w tym przypadku? Zobaczymy. Gospodarze próbowali kontratakować, ale nic z tego nie wynikło. Przytomnie zachowała się defensywa A.F.C. Bournemouth.

83
    Coś nieprawdopodobnego! Grabban otrzymał wyborne podanie w pole karne, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem przeciwnej ekipy i... posłał piłkę obok słupka! Stuprocentowa szansa na zdobycie gola zaprzepaszczona!

82
    Posiadanie piłki: 42-58 %.

81
    Przyjezdni mają problem z dokładnością podań. Rywale nie potrafią tego odpowiednio wykorzystać. Sporo szarpanej gry... Cóż tu więcej dodawać. No nie wygląda to zbyt dobrze.

80
    Sennie, bardzo sennie. Brakuje jakichś konkretnych ataków. Teraz mieliśmy uderzenie jednego z przyjezdnych, ale futbolówka odbiła się od innego z reprezentantów A.F.C. Bournemouth i opuściła boisko.

78
    Patrick van Aanholt bardzo groźnie starł się z przeciwnikiem. Zawodnik leży na murawie, potrzebna jest mu interwencja sztabu medycznego. Wydaje się, że wszystko jest w porządku, gracz powoli się podnosi.