Raków – Rekord 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Bytovia 1:0 (koniec) | Polonia B. – GKS K. 0:5 (koniec)
MKS Kluczbork – ROW Rybnik 2:0 (koniec) | GKS T. – BKS Stal 1:0 (koniec) | Puszcza – Unia T. 2:2 (koniec)
Jastrzębie – Nadwiślan 1:1 (koniec) | Pogoń – Kotwica 3:1 (koniec) | Raków – Odra O. 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Karvina 2:2 (koniec) | Lech P. – Wigry 3:1 (koniec) | Arka – Chwaszczyno 4:0 (koniec)
Jagiellonia – Wattenscheid 1:2 (koniec) | Zawisza – Wisła Pł. 1:3 (koniec) | GKS T. – Broń 2:2 (koniec)
Trzyniec – Rozwój 2:0 (koniec) | Lechia – Thun 1:3 (koniec) | Jagiellonia – Karabach 1:0 (koniec)
Zagłębie Sosnowiec
2:2 (2:0)
MFK Karvina
Sobota 23.01.2016, 12:00 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Spotkania towarzyskie

Spotkanie kończy się remisem 2:2. W pierwszej odsłonie oglądaliśmy wyrównywane spotkanie, w której dwie bramki zdobyli gospodarze. W drugiej połowie dominowali Czesi, którzy dwukrotnie pokonali Fabisiaka. (13:42:45)

90

89
    Jurena dośrodkował w pole karne rywali. Zagłębiacy wyjaśniają sytuację wybijając piłkę.

86
    Od kilku minut nie oglądamy groźnych sytuacji.

83
    Glaser uderzył zza pola karnego nad bramką.

81
    Róg dla Zagłębia. Po dośrodkowaniu Udovicicia z cornera głową uderzył zawodnik Zagłębia.

80
    Duda dośrodkował w pole karne do Vanka, ale ten drugi nie trafił czysto w piłkę.

80
    Sołowiej uprzedził Jurena zapobiegając zagrożeniu.

76
    Wyśmienita akcja gości. Jurena zwodził dryblingiem defensora Zagłębia i podał do wychodzącego sam na sam Lingera, który mając przed sobą tylko Fabisiaka uderzył obok bramki.

72
    Strzał Lingera zablokowany.

70
    Glaser uderzył z dystansu, ale piłka po rykoszecie wychodzi na aut bramkarski.

70
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Kalwasiński, na boisku pojawia się Czapla.

68
    Udovicic zgrywa głową do Fabisiaka.

64
    Gol dla MFK Karviná!
    Mamy wyrównywanie. Bramkę zdobył LUKAS DUDA. Janecka dograł piłkę ze skrzydła. W polu karnym Zagłębia piłkę uderzył nieupilnowany Duda, który pokonał Fabisiaka.

60
    Linger był blisko przelobowania Fabisiaka.

56
    Bramkę z karnego zdobywa PETR GLASER.

55
    Ręką w polu karnym zagrał obrońca Zagłębia. Rzut karny.

51
    W pole karne Zagłębia dośrodkował Duda. Akcję przewrotką zakończył jeden z graczy gości.

Damian Apostolski

Gole: 39. Fidziukiewicz, 41. Arak – 56. Glaser (kar.), 64. Duda

Zagłębie Sosnowiec: Pendrijic, Fonfara, Janosik, Markowski, Ninkovic – Ryndak, Dudek, Matusiak, Bajdur – Fidziukiewicz, Arak.
    2 połowa: Fabisiak- Sierczyński, Sołowiej, Janosik, Udovicic, Kalwasiński (70. Czapla), Szydłowski, Wnuk, Mularczyk, Pribula, Paluchowski.

Zmiany: Fabisiak- Sierczyński, Sołowiej, Udovicic, Kalwasiński, Szydłowski, Wnuk, Mularczyk, Pribula, Czapla, Paluchowski.

MFK Karvina: Pindroch – Toth, Markovych, Puchel, Moravec, Urgel, Jurena, Sedlak, Janecka, Budinsky, Fiala.
    2 połowa: Pindroch- Toth, Markovych, Linger, Vanek, Glaser, Jurena, Eismann, Janecka, Duda, Panak.

Zmiany: Linger, Vanek, Glaser, Eisman, Duda, Panak, Andrejko.