Raków – Rekord 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Bytovia 1:0 (koniec) | Polonia B. – GKS K. 0:5 (koniec)
MKS Kluczbork – ROW Rybnik 2:0 (koniec) | GKS T. – BKS Stal 1:0 (koniec) | Puszcza – Unia T. 2:2 (koniec)
Jastrzębie – Nadwiślan 1:1 (koniec) | Pogoń – Kotwica 3:1 (koniec) | Raków – Odra O. 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Karvina 2:2 (koniec) | Lech P. – Wigry 3:1 (koniec) | Arka – Chwaszczyno 4:0 (koniec)
Jagiellonia – Wattenscheid 1:2 (koniec) | Zawisza – Wisła Pł. 1:3 (koniec) | GKS T. – Broń 2:2 (koniec)
Trzyniec – Rozwój 2:0 (koniec) | Lechia – Thun 1:3 (koniec) | Jagiellonia – Karabach 1:0 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
1:0 (1:0)
MKS Bytovia Bytów
Sobota 23.01.2016, 11:00 • Modrak, Chojnice • Spotkania towarzyskie

Chojniczanka Chojnice pokonuje 1:0 Bytovię, choć w drugiej połowie goście robili, co mogli, by odmienić losy meczu. Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji. (12:46:53)

90

85
    Końcowe fragmenty spotkania.

77
    Rybski trafia w słupek! To mogło, a raczej powinno być 2:0!

72
    Chojniczanka po raz pierwszy w tej połowie zbliżyła się w okolice bramki Laskowskiego, ten jednak był dobrze ustawiony. Dominacja Bytovii, ale wynik się nie zmienia.

61
    Słupek ratuje gospodarzy! Uderzenie Mateusza Klichowicza z okolic 16. metra i jęk zawodu w szeregach Bytovii!

55
    Druga połowa, jak na razie pod dyktando Bytovii. Nie zmienia się jednak wynik meczu.

46

Skład Bytovii na drugą odsłonę meczu: Laskowski – Opałacz, Kożans, Wilczyński, Jastrzembski, Wojach, Rzuchowski, Janeczko, Wacławczyk, Nwaogu, Klichowicz.

Do przerwy w Chojnicach jeden gol, autorstwa Rafała Grzelaka. Chojniczanka – Bytovia 1:0.

45

40
    Kilka chwil temu, najpierw gospodarze, a dosłownie akcję później goście domagali się podyktowania rzutu karnego. W obu tych sytuacjach arbiter pozostał niewzruszony.

36
    Mogło być 2:0, ale Bytovię uratował Gerard Bieszczad! Piłka po jego rękawicach odbiła się od poprzeczki!

31
    Gol dla Chojniczanki!

Chyba wykrakaliśmy! RAFAŁ GRZELAK otwiera wynik meczu! Grzelak oddaje strzał z dystansu i piłka po rękach Bieszczada wpada do bramki!

30
    Pół godziny gry za nami. Brakuje przede wszystkim sytuacji podbramkowych, a także dokładności.

25
    Inicjatywa po stronie Chojniczanki. Nic jednak z tego nie wynika.

20
    20 minut gry w Chojnicach za nami. Nadal bez bramek.

6
    Mikita trafia do siatki Bytovii, arbiter jednak dopatrzył się przewinienia jednego z miejscowych i gola nie uznał.

Piotr

Gole: 31. Grzelak

Chojniczanka Chojnice: Podleśny – Lisowski, Garbacik, Kieruzel, Pietruszka – Rogalski, Zawistowski, Majtyka, Rybski, Grzelak – Mikita
    MKS Bytovia Bytów: I POŁOWA: Bieszczad – Bąk, Wróbel, Chomiuk, Czarnecki, Kryszak, Serafin, Poczobut, Janeczko, Jakóbowski, Surdykowski.

II POŁOWA: Laskowski – Opałacz, Kożans, Wilczyński, Jastrzembski, Wojach, Rzuchowski, Janeczko, Wacławczyk, Nwaogu, Klichowicz.