Raków – Rekord 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Bytovia 1:0 (koniec) | Polonia B. – GKS K. 0:5 (koniec)
MKS Kluczbork – ROW Rybnik 2:0 (koniec) | GKS T. – BKS Stal 1:0 (koniec) | Puszcza – Unia T. 2:2 (koniec)
Jastrzębie – Nadwiślan 1:1 (koniec) | Pogoń – Kotwica 3:1 (koniec) | Raków – Odra O. 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Karvina 2:2 (koniec) | Lech P. – Wigry 3:1 (koniec) | Arka – Chwaszczyno 4:0 (koniec)
Jagiellonia – Wattenscheid 1:2 (koniec) | Zawisza – Wisła Pł. 1:3 (koniec) | GKS T. – Broń 2:2 (koniec)
Trzyniec – Rozwój 2:0 (koniec) | Lechia – Thun 1:3 (koniec) | Jagiellonia – Karabach 1:0 (koniec)
Raków Częstochowa
1:1 (0:1)
Rekord Bielsko-Biała
Sobota 23.01.2016, 10:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • Spotkania towarzyskie

Mecz kończy się wynikiem 1:1. Rekord postawił trudne warunki, zaprezentował się dobrze szczególnie w pierwszej połowie. Druga połowa już pod znakiem dominacji Rakowa. Dwie sytuacje bramkowe zmarnował jednak wprowadzony na boisko Kowal. Gospodarzy niepokoić może też uraz Piątka, który w końcówce drugiej połowy musiał opuścić murawę. Zapraszamy już za kilkanaście minut na relację z drugiego meczu kontrolnego Rakowa Częstochowa. (11:38:22)

90

85
    Piątek opatrywany poza linią boczną, a my gramy dalej.

84
    Dość mocno poturbowany Piątek. Mamy przerwę w grze.

83
    Kamiński próbował przedrzeć się prawą stroną, został jednak powstrzymany przez obrońców.

82
    Ładna akcja Rakowa w prawym sektorze boiska. Piłka trafiła do Kmiecia, ten jednak uderzył sprzed pola karnego obok bramki.

78
    Gol dla Rakowa!

Piątek dośrodkował z rzutu rożnego, Kowal przedłużył w polu karnym do RADLERA a ten znalazł drogę do bramki!

77
    Piątek przedzierał się w polu karnym Rekordu, jednak został zablokowany przez dwójkę obrońców. Do piłki dopadł Kamiński, ale z podobnym rezultatem.

76
    Kamiński oddaje strzał sprzed pola karnego, ale bardzo wysoko nad poprzeczką.

74
    Kolejna świetna okazja Kowala! Obrońca Rekordu źle wycofuje futbolówkę do bramkarza, tą przejmuje Kowal, wychodzi sam na sam z golkiperem gości i trafia wprost w niego!

69
    Po indywidualnej akcji, Kowal wyszedł sam na sam z bramkarzem i gości ratuje słupek!

68
    Raków wykonywał dwa rzuty rożne pod rząd. Dwukrotnie dośrodkowywał Misik, jednak piłka nie znalazła drogi do żadnego z jego partnerów.

62
    Uwidacznia się przewaga Rakowa, który coraz częściej gości na połowie Rekordu. Brakuje jednak sytuacji podbramkowych.

55
    Dobra okazja dla Rakowa po rzucie wolnym! Dośrodkowanie Misika z piłki ustawionej na wysokości pola karnego i uderzenie głową Radlera obok słupka!

54
    Mało ciekawy fragment gry. Piłka toczy się głównie w środkowej strefie. Dużo walki.

53
    Raków miał rzut rożny, ale nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

46
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Wojtyra, na boisku pojawia się Misik.

46
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Rumin, na boisku pojawia się Kowal.

46
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Bissi, na boisku pojawia się Dobosz.