Zagłębie S. – Stal M. 1:1 (koniec) | GKS T. – Odra O. 1:4 (koniec) | Arka II – Znicz 1:2 (koniec)
Raków – Ślęza Wrocław 3:1 (koniec) | GKS T. – ŁKS 3:1 (koniec) | KSZO – Stal S. W. 0:0 (koniec)
Bałtyk G. – Znicz 1:2 (koniec) | Wisła Pu. – Hlučín 2:2 (koniec) | Lechia – Olimpia G. 2:2 (koniec)
Łudogorec – Brno 0:0 (koniec) | Górnik Łęczna – SC Farense 2:2 (koniec) | Sparta – Dynamo 1:1 (koniec)
Pogoń Sdl. – Radomiak 0:2 (koniec) | Kotwica – Flota 5:0 (koniec) | Pogoń – AS Trencin 3:2 (koniec)
Legionovia – Tomaszów Maz. 6:0 (koniec)
GKS Górnik Łęczna
2:2 (1:1)
SC Farense
Środa 03.02.2016, 16:15 • Portimao • Spotkania towarzyskie

Górnik Łęczna zremisował 2:2 z SC Farense w ostatnim sparingu na zgrupowaniu w Portugalii. Rywale zawiesili wysoko poprzeczkę i dwa razy wyszli na prowadzenie. Górnik nie zwieszał głów, a doprowadzał do remisu. (18:09:26)

90

84
    Doświadczony Sasin za Bogusławskiego na ostatnie minuty pojedynku.

75
    Kwadrans do końca sparingu w Portimao. Drużyna z Portugalii zawiesiła wysoko poprzeczkę i nie jest łęcznianom łatwo o następne zwycięstwo w okresie przygotowań.

62
    Śpiączka za Świerczoka to jedna ze zmian przeprowadzonych po godzinie sparingu przez trenera Górnika Łęczna. Można je na bieżąco obserwować w stopce po prawej stronie relacji.

59
    Gol dla GKS-u!
    Strzelcem bramki RADOSŁAW PRUCHNIK.

Tak samo jak w pierwszej połowie Górnik Łęczna doprowadził błyskawicznie do remisu. Tym razem precyzyjne uderzenie Pruchnika do bramki Farense!

54
    Gol dla SC Farense!

Portugalczycy raz jeszcze wychodzą na prowadzenie po prostym błędzie w szeregach obronnych Górnika Łęczna.

50
    Danielewicz za Nikitovicia, a Marcos za Bonina – takie zmiany zarządził przed drugą połową trener Jurij Szatałow.

46

45

45
    Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW PITRY.

Jeszcze przed przerwą Górnik Łęczna doprowadził do remisu i wszystko zaczyna się od początku. Pitry przymierzył idealnie z rzutu wolnego.

41

Górnik Łęczna musi gonić wynik, ponieważ drogę do jego bramki znalazł kilka minut przed przerwą Irobiso. Robi się ciekawie w Portimao.

35
    Drużyna Farense stara się odpowiadać łęcznianom i nie można powiedzieć, że Bartkus nie miał możliwości, by wykazać się umiejętnościami.

15
    Początek sparingu dość spokojny, choć z minuty na minutę przyspiesza Górnik Łęczna. Ani młodość Świerczok, ani doświadczenie Pitry nie zaprocentowało w sytuacji podbramkowej.

1

Sparing rozpocznie się kwadrans później niż zaplanowano. Górnik Łęczna wychodzi bardzo doświadczonym składem.

Będziemy informować o zmianach w sparingu Górnika Łęczna z portugalskim SC Farense. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 16.

Górnik Łęczna powalczy w rundzie wiosennej o miejsce w grupie mistrzowskiej Ekstraklasy. Na razie plasuje się minimalnie pod kreską. Zielono-czarni uzbierali 25 punktów za siedem zwycięstw oraz cztery remisy. Ma minimalną stratę do ósemki, więc druga część sezonu zasadniczego zapowiada się ekscytująco.