Zagłębie S. – Stal M. 1:1 (koniec) | GKS T. – Odra O. 1:4 (koniec) | Arka II – Znicz 1:2 (koniec)
Raków – Ślęza Wrocław 3:1 (koniec) | GKS T. – ŁKS 3:1 (koniec) | KSZO – Stal S. W. 0:0 (koniec)
Bałtyk G. – Znicz 1:2 (koniec) | Wisła Pu. – Hlučín 2:2 (koniec) | Lechia – Olimpia G. 2:2 (koniec)
Łudogorec – Brno 0:0 (koniec) | Górnik Łęczna – SC Farense 2:2 (koniec) | Sparta – Dynamo 1:1 (koniec)
Pogoń Sdl. – Radomiak 0:2 (koniec) | Kotwica – Flota 5:0 (koniec) | Pogoń – AS Trencin 3:2 (koniec)
Legionovia – Tomaszów Maz. 6:0 (koniec)
Lechia Gdańsk
2:2 (2:1)
Olimpia Grudziądz
Środa 03.02.2016, 16:00 • Stadion przy ul. Traugutta • Spotkania towarzyskie

82
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Kłus, na boisku pojawia się Kasperkiewicz.

78
    Olbrzymie szczęście gospodarzy! Nildo szukał drugiego trafienia, ale uderzył tylko w słupek!

72
    Gol dla Olimpii!

Brazylijczyk NILDO wyrównuje wynik meczu!

60
    Jedni i drudzy rozszaleli się w atakach, a najlepszą okazję na zdobycie gola miał Darmochwał, który przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem Lechii.

46
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Babul, na boisku pojawia się Nildo.

46
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Banasiak, na boisku pojawia się Zigon.

46
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Smoliński, na boisku pojawia się Wolski.

46
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Piter-Bucko, na boisku pojawia się Malec.

26
    Gol dla Lechii!

Znów świetnie na skrzydle napędził się Peszko. Zagrał w pole karne, a tam wobec nie najlepszej interwencji jednego z defensorów Olimpii, piłką do bramki wpakował SEBASTIAN MILA! Nieoficjalnie druga asysta Sławomira Peszki.

22

MARCIN KACZMAREK i tylko dwie minuty gdańszczanie nacieszyli się z prowadzenia. Olimpia groźnie kontratakowała, a teraz, dopięła swego!

20

Ładna indywidualna akcja Maka, który obsłużył w polu karnym GRZEGORZA KUŚWIKA, a ten w stuprocentowej sytuacji otwiera wynik meczu! Tym razem arbiter uznaje gola!

10
    Mieliśmy małe zamieszanie, piłka w bramce Olimpii, radość gdańszczan, ale arbiter nie uznaje tego trafienia. Maloca trafił głową po dośrodkowaniu Peszki i kombinacyjnym rozegraniu rzutu rożnego.

9
    Gdańszczanie mieli dobrą okazję z rzutu wolnego, po faulu na Maku piłkę ustawił Peszko, jednak jego strzał z 20. metra był niecelny.

Piotr

Gole: 20. Kuświk, 26. Mila – 22. Kaczmarek, 72. Nildo

Lechia Gdańsk: I POŁOWA: Budziłek – Janicki, Wawrzyniak, Mila, Krasić, Łukasik, Mak, Buksa, Peszko, Maloca, Kuświk.

II POŁOWA: Milinković-Savić – Kovacević, Haraslin, Stolarski, Wojtkowiak, Chrzanowski, Markovic, Letniowski, Gerson, Żebrakowski, Crhapek.

Olimpia Grudziądz: Fabiniak – Remisz, Bielawski, Banasiak, Darmochwał, Kaczmarek, Smoliński, Babul, Kłus, Piter-Bućko, Szarpak.